Пошук: 
 
Сторінки: | Поточна сторінка - 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (Всього записів: 184)

Вітаємо бухгалтерів і аудиторів зі  святом!
Ваша професія вимагає високої компетентності, відповідальності, терпіння, точності і уважності. Ви забезпечуєте чіткий контроль над фінансами підприємств, установ та організацій, від вас залежить своєчасність податкових платежів, подальший розвиток економіки нашої країни. Без вашої важливої та надзвичайно відповідальної професії важко уявити роботу будь-якої організації.
Нехай ваш високий професіоналізм, досвід і знання й надалі допомагають з гідністю виконувати свій почесний обов’язок, плідно працювати на благо розвитку та процвітання держави.
У день професійного свята бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, професійних успіхів та кар’єрного росту, а також щоб у вас завжди сходився баланс!

читати далі...

Шановні працівники Національної поліції України!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!
Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити Українському народові.
Ваша служба – це щоденна важка праця, постійна готовність відновити мир і спокій у державі, вміння відрізнити істину та обов’язок захистити невинного. Кожен день ви протистоїте криміналу задля захисту наших громадян, відновлення справедливості й збереження рівноправності, до якої ми всі так прагнемо.Ваша відданість справі, уміння долати труднощі й перешкоди будуть надійними оберегами життя, здоров’я та добробуту Українського народу, захищатимуть інтереси держави від протиправних посягань.
У День Національної поліції бажаємо всім вам міцної віри у своє покликання і у свою Батьківщину, здоров’я, благополуччя й процвітання. Дякуємо за вашу нелегку працю, за ваше прагнення зробити все можливе, щоб люди жили за законами цивілізованого світу!

Шановні працівники податкової служби України!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята. Професія, якій ви присвятили своє життя – одна з найнеобхідніших у нашому суспільстві. Ваші зусилля і праця забезпечують сьогодні не лише ефективну діяльність служби, а й подальші успішні перетворення в соціально-економічному розвитку країни.
Ваша праця визначає можливості держави виконувати соціальні зобов’язання та йти шляхом інноваційно-інвестиційного розвитку країни.
Першою заповіддю податківця є високоповажливе ставлення до тих, хто створює матеріальні та інтелектуальні багатства і добросовісно ділиться ними з суспільством — до платників податків.
Бажаємо вам принциповості і відповідальності у повсякденній роботі, успіхів і досягнень у службі, а також здоров’я, невичерпної енергії, злагоди і добробуту в родинах.
Хай доля надасть вам сил та впевненості у завтрашньому дні і щира людська подяка додасть оптимізму та натхнення.

Шановні митники! Прийміть найщиріші вітання! Шлях, яким йде митна служба, тернистий та нелегкий, але Ви надійно стоїте на захисті економічних кордонів та інтересів нашої держави. Сьогодні митна служба має вагомі здобутки у виконанні бюджетних завдань, модернізації митної інфраструктури, протидії митним правопорушенням та розширенні міжнародних зв’язків. І все це – завдяки високому професіоналізму, відповідальності та самовідданій праці всіх митників. З нагоди професійного свята бажаємо Вам міцного здоровя, витримки, душевної теплоти та успіхів у Вашій благородній справі!

З нагоди всенародного Дня батька бажаємо всім чоловікам свідомо й гідно йти шляхом батьківства і бути хорошими батьками для своїх синів і дочок.
Хороший батько – це той чоловік, який відповідає за збереження життя дитини від самого її зачаття. Хороший батько - той, хто, забезпечуючи сім’ю матеріально, при цьому приділяє увагу своїм дітям. Хороший батько – такий батько, який особистим прикладом виховує своїх дітей.
Любіть свою сім'ю і бережіть дітей.
Зі святом!

Вітаємо всіх журналістів з професійним святом! Творчих здобутків Вам і натхнення, високого професіоналізму, щастя і благополуччя.
Нехай ваші публікації, теле- і радіопередачі завжди будуть злободенними, допомагають у вирішенні життєво важливих проблем, доходять до сердець людей, а журналістська праця постійно служить добру, утвердженню демократії і справедливості, миру і злагоди в суспільстві.

читати далі...

Вітаємо з Днем працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження! Висловлюємо подяку всім фахівцям, причетним до виробництва та розповсюдження книжок, газет, журналів та найрізноманітнішої друкованої продукції, адже Ваша робота є надзвичайно важливою – вона посилює значення культурного та інтелектуального поля в суспільстві, залучає майбутні покоління до оволодіння знаннями. Бажаємо Вам успішних проектів та подальших досягнень у книговидавничій галузі.

читати далі...

Шановні працівники банківських установ!

Вітаємо Вас з Вашим професійним святом. Ви належите до однієї з самих шанованих професій у нашому суспільстві, адже саме завдяки Вашим зусиллям та надзвичайно високому професійному рівню розвивається економіка країни.
Бажаємо Вам і надалі вдосконалювати Вашу професійну майстерність!

Наука — це один із складників фундаменту, на якому постає «будівля» нашого університету. Результати наукових досліджень викладачів, їхні наукові здобутки, як і перемоги наших студентів у наукових конкурсах та олімпіадах  роблять цей фундамент ще міцнішим. В День науки в Україні бажаємо науковцям, викладачам, майбутнім вченим – студентам та аспірантам Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» натхнення, цікавих інноваційних проектів, наукових досягнень на благо нашого університету, міста і всієї країни!
Творчої Вам наснаги,  особистих перемог!

 

читати далі...

Найкращих у світі матусь вітаємо з Днем матері! Від щирого серця бажаємо всім мамам, майбутнім і справжнім, міцного здоров'я, щасливих очей, спокійних ночей, ласкавих посмішок і багато прекрасних і незабутніх моментів! Спасибі Вам за життя, за підтримку, за любов і повну тепла душу!

читати далі...


Сторінки: | Поточна сторінка - 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (Всього записів: 184)
Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 5583888
Кількість переглядів сторінки: 155147
Сторінка була створена за 0.046 секунд