Пошук: 
 
Сторінки: | Поточна сторінка - 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (Всього записів: 194)

 

Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

Від щирого серця вітаємо вас із професійним святом!

 Ви працюєте в одній з провідних галузей української економіки. Вам ми завдячуємо теплом у наших оселях, від вас залежить стабільна робота всієї вітчизняної промисловості, енергетична безпека країни.
Переконані, що українські нафтовики, газовики та нафтопереробники і надалі докладатимуть максимум зусиль для подальшого розвитку своєї життєво важливої для держави галузі, робитимуть значний внесок у відродження національної економіки та зростання добробуту українського народу.
Бажаємо міцного здоров'я, достатку, благополуччя, творчої наснаги, нових трудових звершень в ім'я України.

Шановні фізкультурники, спортсмени, ветерани спорту, всі прихильники здорового способу життя, щиро вітаємо з Днем фізичної культури і спорту!
Це свято, яке уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму наших людей, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку, наслідує славні традиції українського народу.
Зичимо  спортсменам високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашої країни. Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту.

Бажаємо всім міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості й наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот!

читати далі...

Вітаємо бухгалтерів і аудиторів зі  святом!
Ваша професія вимагає високої компетентності, відповідальності, терпіння, точності і уважності. Ви забезпечуєте чіткий контроль над фінансами підприємств, установ та організацій, від вас залежить своєчасність податкових платежів, подальший розвиток економіки нашої країни. Без вашої важливої та надзвичайно відповідальної професії важко уявити роботу будь-якої організації.
Нехай ваш високий професіоналізм, досвід і знання й надалі допомагають з гідністю виконувати свій почесний обов’язок, плідно працювати на благо розвитку та процвітання держави.
У день професійного свята бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, професійних успіхів та кар’єрного росту, а також щоб у вас завжди сходився баланс!

читати далі...

Шановні працівники Національної поліції України!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!
Ви пов’язали своє життя з надзвичайно відповідальною, ризикованою, важкою та важливою справою – служити Українському народові.
Ваша служба – це щоденна важка праця, постійна готовність відновити мир і спокій у державі, вміння відрізнити істину та обов’язок захистити невинного. Кожен день ви протистоїте криміналу задля захисту наших громадян, відновлення справедливості й збереження рівноправності, до якої ми всі так прагнемо.Ваша відданість справі, уміння долати труднощі й перешкоди будуть надійними оберегами життя, здоров’я та добробуту Українського народу, захищатимуть інтереси держави від протиправних посягань.
У День Національної поліції бажаємо всім вам міцної віри у своє покликання і у свою Батьківщину, здоров’я, благополуччя й процвітання. Дякуємо за вашу нелегку працю, за ваше прагнення зробити все можливе, щоб люди жили за законами цивілізованого світу!

Шановні працівники податкової служби України!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята. Професія, якій ви присвятили своє життя – одна з найнеобхідніших у нашому суспільстві. Ваші зусилля і праця забезпечують сьогодні не лише ефективну діяльність служби, а й подальші успішні перетворення в соціально-економічному розвитку країни.
Ваша праця визначає можливості держави виконувати соціальні зобов’язання та йти шляхом інноваційно-інвестиційного розвитку країни.
Першою заповіддю податківця є високоповажливе ставлення до тих, хто створює матеріальні та інтелектуальні багатства і добросовісно ділиться ними з суспільством — до платників податків.
Бажаємо вам принциповості і відповідальності у повсякденній роботі, успіхів і досягнень у службі, а також здоров’я, невичерпної енергії, злагоди і добробуту в родинах.
Хай доля надасть вам сил та впевненості у завтрашньому дні і щира людська подяка додасть оптимізму та натхнення.

Шановні митники! Прийміть найщиріші вітання! Шлях, яким йде митна служба, тернистий та нелегкий, але Ви надійно стоїте на захисті економічних кордонів та інтересів нашої держави. Сьогодні митна служба має вагомі здобутки у виконанні бюджетних завдань, модернізації митної інфраструктури, протидії митним правопорушенням та розширенні міжнародних зв’язків. І все це – завдяки високому професіоналізму, відповідальності та самовідданій праці всіх митників. З нагоди професійного свята бажаємо Вам міцного здоровя, витримки, душевної теплоти та успіхів у Вашій благородній справі!

З нагоди всенародного Дня батька бажаємо всім чоловікам свідомо й гідно йти шляхом батьківства і бути хорошими батьками для своїх синів і дочок.
Хороший батько – це той чоловік, який відповідає за збереження життя дитини від самого її зачаття. Хороший батько - той, хто, забезпечуючи сім’ю матеріально, при цьому приділяє увагу своїм дітям. Хороший батько – такий батько, який особистим прикладом виховує своїх дітей.
Любіть свою сім'ю і бережіть дітей.
Зі святом!

Вітаємо всіх журналістів з професійним святом! Творчих здобутків Вам і натхнення, високого професіоналізму, щастя і благополуччя.
Нехай ваші публікації, теле- і радіопередачі завжди будуть злободенними, допомагають у вирішенні життєво важливих проблем, доходять до сердець людей, а журналістська праця постійно служить добру, утвердженню демократії і справедливості, миру і злагоди в суспільстві.

читати далі...

Вітаємо з Днем працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження! Висловлюємо подяку всім фахівцям, причетним до виробництва та розповсюдження книжок, газет, журналів та найрізноманітнішої друкованої продукції, адже Ваша робота є надзвичайно важливою – вона посилює значення культурного та інтелектуального поля в суспільстві, залучає майбутні покоління до оволодіння знаннями. Бажаємо Вам успішних проектів та подальших досягнень у книговидавничій галузі.

читати далі...


Сторінки: | Поточна сторінка - 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (Всього записів: 194)
Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 5635722
Кількість переглядів сторінки: 161375
Сторінка була створена за 0.05 секунд