Соціальні мережі для науковців:

ResearchGate міжнародна соціальна мережа англійською мовою, присвячена дослідницькому процесу.  Ідея  створення мережі – сприяння проведенню досліджень шляхом комунікації, тобто користувач може задавати питання колегам, що цікавляться схожими проблемами. Окрім того, мережа публікує списки наукових конференцій по всьому світу, пропонує користувачам розділ, присвячений вакансіям в різних наукових інституціях. Також можна публікувати власні наукові доробки та знайомитись з чужими. Сайт рекламує себе як ресурс, що дозволяє не тільки знайти однодумців та колег, але й коллабораторів для  втілення ваших ідей у життя.

Соціальна наукова мережа – доступна українською, російською та англійською мовами. Серед різноманітних сервісів, що пропонуються ресурсом – детальний розділ грантів, що  постійно оновлюється, а також не менш детальний список наукових конференцій. Розділи охоплюють різні країни, а пошук можна здійснювати за територіальною ознакою, тематикою чи форматом. Можна додавати власні конференції. Наявні також: список наукових вакансій; статті та інтервю вчених. Соціальна складова включає створення про файлу і доволі активний обмін коментарями.

Ukrainian Scientists Worldwide - учасники цієї мережі створюють свої профілі, приєднуються до груп за науковими інтересами, беруть участь у форумах з дискусійних тем. Зараз у мережі зареєстровано більше трьох тисяч учасників (з понад 20 країн), які створюють блогові записи. На сайті також постійно публікуються тематичні  новини, інформація про наукові заходи, фонди, гранти, стипендії тощо.

Social Science Research Network – англомовний ресурс, що являє собою збірник цілого ряду мереж, присвячених дослідженням в області соціальних та гуманітарних наук. Задача, яку перед собою ставить сайт – допомогти користувачам віднайти соратників і отримати доступ до інформації, що їх цікавить. Основний плюс цієї мережі – електронна бібліотека наукових публікацій, більшість з яких знаходиться у вільному доступі. Користувач може звязатись з будь-яким автором.

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 5527187
Кількість переглядів сторінки: 277518
Сторінка була створена за 0.033 секунд