Пошук: 
 
Сторінки: | 1 | 2 | 3 | 4 | Поточна сторінка - 5 | 6 | (Всього записів: 167)

Поезія, обпалена війною.

 

2 червня в науково-технічній бібліотеці відбувся захід: літературно-музична композиція «Дорогами війни». На захід були запрошені студенти групи 1ГФ; вони стали учасниками наших роздумів не тільки про сьогоднішні важкі часи для України, а й про Україну в Другій світовій війні.

 

читати далі...

Складові діяльності сучасної бібліотеки ВНЗ

27 травня в науково-технічній бібліотеці Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбувся семінар «Бібліотека ВНЗ і її роль у формуванні інформаційного та культурного простору університету».

читати далі...

27 травня відбулося чергове засідання ради директорів Полтавського обласного методичного обєднання бібліотек ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Директори бібліотек обговорили ряд поточних питань стосовно роботи методичного об’єднання.

Головним питанням для обговорення був проект «Таблиці основних статистичних показників роботи бібліотеки ВНЗ України», запропонований до обговорення методичним центром для вузівських бібліотек України III та IV рівнів акредитації Науковою бібліотекою ім. М. Максимовича Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Директори також обмінялись досвідом з таких актуальних питань, як: проблеми комплектування фондів та надання відкритого доступу до них, обслуговування іноземних студентів, попередження заборгованості серед користувачів. 

13 травня 2015 року в науково-технічній бібліотеці в рамках ІХ Всеукраїнського фестивалю науки в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбувся семінар для працівників бібліотек обласного методичного об’єднання бібліотек ВНЗ ІІІІV рівнів акредитації «Комунікативна культура особистості: спілкування в професійній сфері».

читати далі...

«Україна – ЄС: єдині стандарти» 

 День Європи в Україні.

 

 

читати далі...

 28 квітня - День охорони праці

Вперше цей день був відзначений у 2003 році. Ініціатором виступила Міжнародна організація праці з метою привернення уваги громадських кіл до проблем, що призводять до каліцтва та смертності на робочому місці.

читати далі...

 

«Мужність і біль Чорнобиля»

(до Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф, Дня Чорнобильської трагедії)

 

26 квітня 1986 року о 1-23 за київським часом сталася найбільша техногенна аварія в історії людства - вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС і сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі в 1945 році.

 

читати далі...

«В долонях Всесвіту - Земля»

(до дня довкілля 20.04 та Всесвітнього дня Землі 22.04)

 

День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» .

Цього дня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.

Спочатку свято було задумано для того, щоб відзначити Стокгольмську конференцію з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху

 

читати далі...

Видання, подаровані авторами і читачами
науково-технічній бібліотеці у 2015 році.
 
Працівники та користувачі бібліотеки
висловлюють щиру подяку
всім дарувальникам за внесок у формування фонду.
Віримо, що подаровані Вами книги
знайдуть своїх читачів і будуть їм корисними
та віримо, що добрі справи завжди повертаються добром.
Залишайтесь нашими друзями.

читати далі...

Сьогодні в світі відзначають

День дурня або Міжнародний день сміху.

читати далі...

Видання, подаровані авторами і читачами
науково-технічній бібліотеці у 2015 році.
 
Працівники та користувачі бібліотеки
висловлюють щиру подяку
всім дарувальникам за внесок у формування фонду.
Віримо, що подаровані Вами книги
знайдуть своїх читачів і будуть їм корисними
та віримо, що добрі справи завжди повертаються добром.
Залишайтесь нашими друзями.

читати далі...

Видатним вченим в галузі зварювання і мостобудування був Є.О. Патон, якому 5 березня 2015 року виповнюється 145 років з дня народження. З нагоди цієї події у науково – технічній бібліотеці відбувся перегляд літератури «З плеяди славетних», присвячений видатному українському науковцю.

 

читати далі...

З 15 по 19 грудня в науково-технічній бібліотеці університету для працівників бібліотек, що входять до обласного методичного об’єднання бібліотек ВНЗ ІІІ – ІV рівнів акредитації було організовано курси підвищення кваліфікації.

читати далі...

12 грудня в науково-технічній бібліотеці було організовано презентацію першого українського видання славнозвісної літературно-наукової пам’ятки 16 століття, книги Георга Агріколи «Про гірничу справу», яка вважається своєрідною «Біблією» гірників і металургів усього світу. Протягом кількох століть, це був головний підручник і практичний посібник кожного освіченого гірника, а сьогодні це ще й пам’ятка літератури. Книга отримала визнання видатних науковців різних часів.

читати далі...

Всеукраїнська науково-практична конференція
«Сучасна бібліотека в науково-освітньому просторі ВНЗ:
інформаційні ресурси, технології, проекти»

       З 21 по 23 жовтня 2014 року у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулася Всеукраїнська конференція. Організатором конференції є науково-технічна бібліотека Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Співорганізаторами конференції виступили Центральна наукова бібліотека Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та Центр краєзнавства імені академіка П. Т. Тронька (Харків).

читати далі...

Неопалима Купино! Моя бібліотеко!
Ти мудрість всіх віків, хранителька добра!
Якщо забракне серцю таємниць,
Захочеш доторкнутися святого,–
Пройди поміж тісних рядів полиць,
Торкнися книги – джерела усього.
Щорічно 30 вересня ми святкуємо Всеукраїнський день бібліотек. 
На честь Всеукраїнського дня бібліотек науково-технічна бібліотека Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка проводила святковий захід.


читати далі...

Школярі-практиканти
в науково-технічній бібліотеці
Полтавського національного технічного
університету імені Юрія Кондратюка 

З 2 по 20 червня у науково-технічній бібліотеці Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка проходили практику учні 10 класу Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені Т. Г. Шевченка. Старшокласники мали змогу відчути себе нашими колегами, працювати в різних відділах бібліотеки, познайомились зі специфікою роботи електронного каталогу та електронної бібліотеки.  

читати далі...

Щороку перший день червня називаємо Міжнародним днем захисту дітей.  29 травня у гуртожитку № 3 відбувся захід, що був організований науково-технічною бібліотекою та студентами університету та присвячений цьому дню - «Хай щастю дитини не буде кінця».

читати далі...

Весь мир - театр. В нем женщины, мужчины - все актеры...
Велика епоха народжує геніїв. Епоха Ренесансу. Оптимістичність, життєрадісність, легкість, але разом з тим – воля, гострий розум, прагнення до незалежності. Всеосяжне життєлюбство. Все це риси епохи Відродження.
І ті, хто жив у цю епоху та прославляв її – люди дивовижні.
         Одним з найяскравіших представників свого часу був поет, драматург, актор Вільям Шекспір. Величній епосі та видатному поету й драматургу був присвячений літературно-історичний портрет "Титан Відродження".

читати далі...

21 травня 2014 року в науково-технічній бібліотеці в рамках VIII Всеукраїнського фестивалю науки в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбувся семінар для працівників бібліотек обласного методичного об’єднання бібліотек ІІІ ІV рівнів акредитації «Пошук оптимальних шляхів удосконалення довідково-інформаційного обслуговування».

читати далі...

Епоха Гоголя
   Під такою назвою 14 травня у науково-технічній бібліотеці університету відбулася читацька конференція, присвячена 205-й річниці від дня народження письменника. На конференції були присутні директор НТБ Валентина Сидоренко, група студентів 101-ГФ разом з куратором Олександром Кальніком та працівники бібліотеки.

читати далі...

23 квітня 2014 року в нашій бібліотеці в рамках VIII Всеукраїнського фестивалю науки в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка пройшов «круглий стіл» для працівників бібліотек обласного методичного об’єднання бібліотек ІІІ-ІV рівнів акредитації «Складові іміджу бібліотеки».

читати далі...

Бібліотеки ВНЗ: зміст та стратегія розвитку в інформаційному суспільстві
Саме таку назву мала науково-практична конференція, яка проходила з 14 по 16 квітня на базі Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.
14 квітня відбулося засідання Науково-методичної бібліотечної комісії при Міністерстві освіти України. Членом цієї комісії є директор науково-технічної бібліотеки університету Валентина Сидоренко.

читати далі...

         9 березня 2014 року виповнюється 200 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – поета і письменника, художника і етнографа, мислителя і просвітителя, палкого патріота України.

         Науково-технічна бібліотека 5 березня провела читацьку конференцію...

читати далі...

Зимовий вечір в бібліотеці
       18 грудня у науково-технічній бібліотеці Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбувся захід «Зимовий вечір в бібліотеці», в якому приймали участь і бібліотекарі, і студенти.
 

читати далі...

        20 листопада 2013 року в науково-технічній бібліотеці університету пройшов методичний семінар для працівників бібліотек обласного методичного об’єднання бібліотек ІІІ-ІV рівнів акредитації «Книжкова виставка як ефективний засіб рекламної діяльності бібліотеки».

читати далі...

       17 жовтня відбулося засідання ради директорів Полтавського обласного методичного об’єднання бібліотек внз ІІІ-ІV рівнів акредитації.

читати далі...

30-го вересня науково-технічна бібліотека університету святкувала разом з усіма бібліотекарями та читачами України Всеукраїнський День бібліотек.
Бібліотека… Давня і вічно юна оселя людського розуму. Ряди книжкових полиць містять в собі жагу до нових знань, допитливий науковий пошук, насолоду від прекрасного і так – до нескінченності. Віктор Гюго казав: «Творець книги – автор, творець її долі – бібліотекар». Популяризація книг – завдання і улюблена справа бібліотекарів. Хіба працю бібліотекаря не можна назвати благородною? Цей труд потрібен людям як повітря, як хліб. Вміло підібрана книга, вчасно надана порада робить людей розумнішими, кращими і добрішими, будить у них любов до прекрасного.

читати далі...

    
19 червня на базі Київського національного університеті імені Тараса Шевченка відбувся семінар з питань співробітництва між вищими навчальними закладами України і компанією «Elsevier» та використання контенту інформаційно-наукової системи бази даних «Scopus».

читати далі...

«Люби природу не як символ
Душі своєї,
Люби природу не для себе,
Люби для неї»
 (до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища)


 

Квіти
Які дивовижні ці квіти,
У кожній чарівність своя.
Всі різні, та й що говорити —
У квіти закохана я.
Дивитись годинами можна
На ніжні пелюстки в росі.
Дивує і радує кожна,
А щастя дарують усі. 

                    Надія Красоткіна 

         У різні часи і в різних народів на честь квітів влаштовують свята. 5 червня в холі науково-технічної бібліотеки університету відбувся креативний конкурс - квіти в букетах і композиціях. На святі представлено близько 30-ти квіткових композицій, виготовлених працівниками нашої бібліотеки. 

читати далі...


Сторінки: | 1 | 2 | 3 | 4 | Поточна сторінка - 5 | 6 | (Всього записів: 167)
Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 5527216
Кількість переглядів сторінки: 150124
Сторінка була створена за 0.043 секунд