Пошук: 
 
Сторінки: | 1 | 2 | 3 | Поточна сторінка - 4 | 5 | 6 | (Всього записів: 167)

 

 

26 березня - День Національної гвардії України

     Сучасна Національна гвардія України - підрозділ, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України та має правоохоронні функції, була створена 12-го березня 2014-го року Законом України «Про Національну гвардію України»...

читати далі...

Изображение1

14 березня  відбувся День кафедри українознавства, культури та документознавства.

У ньому взяли участь колектив кафедри та провідні фахівці, які очолюють відділи науково-технічної бібліотеки: О. Ліснича, О. Шумейко, О. Бригида.

читати далі...

 

Цього року з 7 по 13 березня святкується загальновідоме народне свято – Масляна.

10 березня у науково-технічній бібліотеці відбулася літературно-музична композиція «Масляна завітала до студентів».

читати далі...

 

Працівники абонементу наукової літератури запрошують Вас відвідати книжкову виставку «Розвивайся й далі, мово наша рідна, і про нас нащадкам звістку донеси», присвячену до дня народження Т.Г. Шевченка.

 

читати далі...

18.02.2016 року в рамках підвищення кваліфікації та безперервної освіти працівників НТБ відбулося чергове засідання бібліотечного клубу «Книгиня» за темою «Бібліотека – територія толерантності».

Працівники НТБ ознайомились з новими публікаціями у фахових виданнях «Бібліотечна планета». «Вісник Книжкової палати», журналах «Новое время» та новинами бібліотечного середовища.

18 грудня в Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського відбувся семінар «Авторське право: що треба знати бібліотекарю», в роботі якого взяли участь працівники нашої бібліотеки.

 

По закінченні семінару вони отримали сертифікати.

 

«З Україною в серці»

Наш Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка завжди в центрі громадських подій, активно й оперативно реагує на потреби суспільства. Багато уваги приділяється благодійній діяльності: це і волонтерська допомога, і участь в ярмарках на підтримку воїнів АТО і збір коштів, і придбання та передача бійцям бронежилетів та іншого обмундирування. Ректор університету д.е.н. професор Онищенко В.О. та адміністрація ВНЗ постійно підтримують цю діяльність і надають всіляку допомогу. У нашому ВНЗ постійно проводяться культурно-виховні заходи патріотичного спрямування, у тому числі  до вшанування героїв – захисників України. Адже молодь повинна знати, якою ціною дістається наша свобода. Не став виключенням і захід «З Україною в серці», який відбувся 8 грудня в читальній залі науково-технічної бібліотеки університету. На цю зустріч, організовану працівниками науково-технічної бібліотеки, були запрошені студенти гуманітарного факультету та студенти, які навчаються на військовій кафедрі. А вели захід друзі нашої бібліотеки, студенти брати Влад і Слава Мізіни, Альона Косташ і Віталій Корнієнко.

читати далі...

 

"О, рідна матінко Полтаво, люблю тебе в усі віки…"

25 листопада в науково-технічній бібліотеці, в приміщенні читальної зали відбувся літературно-архітектурний квест "О, рідна матінко Полтаво, люблю тебе в усі віки…"

читати далі...

 

 Бібліотека – відкритий простір.

 
19 листопада в науково-технічній бібліотеці ПолтНТУ відбувся круглий стіл «Бібліотека – відкритий простір».

читати далі...

 

Семінар бібліотечних фахівців.

6 жовтня в рамках культурного фестивалю «Дні Америки у Полтаві» в Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П. Котляревського відбувся семінар для фахівців бібліотечної справи «Професійні бібліотечні асоціації США та України: найкращі практики», в роботі якого взяли участь і працівники НТБ ПолтНТУ.

читати далі...

 

Культ здоровя в українській традиції.

Український народ з глибокої давнини цінує здоров’я як найвагомішу перлину життя і наші предки до свого здоров’я ставилися значно уважніше, ніж ми. Про це свідчать різноманітні порівняння, прислів’я і приказки: «Без здоров’я немає багатства», «Нема щастя без здоров’я» тощо. В основі древніх колядок, щедрівок є побажання здоров’я господарям та заповзятістю до здорового способу.

читати далі...

 

28 жовтня 2015 року в науково-технічній бібліотеці відбувся круглий стіл для працівників бібліотек обласного методичного об’єднання бібліотек ВНЗ ІІІІV рівнів акредитації «Обслуговування користувачів: нові реалії і можливості».

читати далі...

 

 Шановні користувачі !

Інформаційно-бібліографічний відділ НТБ запрошує Вас відвідати перегляд літератури «Все життя науці і студентству», присвячений 85-річчю НТБ. Перегляд буде тривати до 12 жовтня.

Ви зможете ознайомитись з переліком праць викладачів- корифеїв. Вони народилися в період з 1837 по 1933 роки, тому їх наукові доробки вже давно зберігаються в книгосховищі. Наукові праці кожного з них супроводжуються світлинами зі стислими біографічними даними в оригінальному оформленні.

Сподіваємось, що ви отримаєте задоволення від знайомства з раритетними
виданнями.

Чекаємо на Вас!

читати далі...

«Моя батьківщина там, де моя бібліотека»

У ці дні наш славетний університет відзначає свій ювілей – 85 років.

Тож сьогодні у нас відбулося подвійне свято – науково-технічна бібліотека Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка святкувала свій день народження і Всеукраїнський день бібліотек.

читати далі...

 «Моя любов, моя Полтаво!»

 

читати далі...

«Сучасна молодь у сучасному світі» (до Міжнародного дня молоді)

12 серпня — Міжнародний день молоді

читати далі...

Працівники та користувачі науково-технічної бібліотеки висловлюють щиру подяку начальникові відділу навчальних програм ДП «КНАУФ МАРКЕТИНГ» Остапченко Тетяні Євгенівні та декану будівельного факультету, доктору технічних наук, Нестеренку Миколі Петровичу за вагомий внесок у формування фонду.
Віримо, що подаровані Вами книги знайдуть своїх читачів і будуть їм корисними, та віримо, що добрі справи завжди повертаються добром.

читати далі...

 

 

16 червня 2015 року у м. Івано-Франківську відбулося засідання НМБК МОН України, членом якої є директор науково-технічної бібліотеки Сидоренко Валентина Олегівна. Вона також взяла участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Бібліотеки ВНЗ України у процесі імплементації Закону «Про вищу освіту» та інформатизації суспільства», яка проходила з 16 по 19 червня на базі науково-технічної бібліотеки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

читати далі...

 

 

Яке це щастя – просто в світі жити,
Всміхатись щиро сонечку й хмаркам
І світові чарівному радіти,
І дивуватись росяним квіткам...

Приходить в світ дитя не випадково,
У кожного свій шлях, своя мета.
Прожити вік змістовно і казково
Задача не така уже й проста.

читати далі...

 Війна – крізь серце.

   15 червня в гуртожитку № 3 ПолтНТУ проходив цікавий і зворушливий захід «Вони помирали, щоб жила Україна», присвячений 70-річчю від дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

читати далі...

Позивні третього трудового.

 4 червня 2015 року в НТБ відбувся захід: презентація ретроспективного бібліографічного покажчика «Позивні третього трудового: студентські будівельні загони Полтавського інженерно-будівельного інституту», в якому відображена історія студентства минулих років.

читати далі...

 «Діалог з природою… якою мовою?»

(до Всесвітнього дня навколишнього середовища)

читати далі...


Сторінки: | 1 | 2 | 3 | Поточна сторінка - 4 | 5 | 6 | (Всього записів: 167)
Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 5527128
Кількість переглядів сторінки: 150100
Сторінка була створена за 0.043 секунд