День фізичної культури і спорту

Щорічно у другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури і спорту. Це свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, тренерів, ветеранів спорту.

Спорт має безмежну силу: він єднає та стирає кордони, гартує тіло та зміцнює дух, вчить ставити великі цілі й наполегливо йти до них, сповнює невичерпним оптимізмом та життєдайною енергією.

Спорт є джерелом патріотизму: здобутки українських спортсменів дарують всім нам неповторні миті радості й гордості за свою націю. Спорт надихає, і на прикладі славетних олімпійців виростає талановита молодь, зростає кількість прихильників здорового способу життя.

Щиро дякуєм всім спортсменам – що примножуєте славу та зміцнюєте авторитет України у світі, батькам і наставникам – за виховання чемпіонів, фахівцям, які обрали спорт і фізичну культуру справою свого життя, усім українцям, які стали на шлях здоров’я, сили та гармонії.
Це свято, яке уособлює велич сили духу, мужності наших людей, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку, наслідує славні традиції українського народу. 

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» - студентський спортивний осередок Полтави!
Студенти університету є призерами та чемпіонами як Всеукраїнських, так і світових чемпіонатів з різних видів спорту, а також членами
Спортивної студентської спілки у Полтавській області, яка забезпечує розвиток і популяризацію здорового способу життя на Полтавщині.

Фізична культура і спорт є важливою складовою освітнього процесу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», яка формує командний дух серед студентів і викладачів, а також забезпечує багатогранний розвиток випускників університету.

Сподіваємось, що з кожним роком кількість прихильників спорту зростатиме, адже здорове суспільство – це майбутнього нашої нації.
День фізичної культури і спорту – гарний привід щось змінити в своєму житті на краще, наприклад, проснутися з першими птахами, прийняти контрастний душ, вийти на ранкову пробіжку, зайнятися йогою, або придбати абонемент до тренажерного залу, плавального басейну! Як відомо, фізична і інтелектуальна активність, здоровий спосіб життя – це запорука в майбутньому Вашого здоров’я, процвітання і благополуччя. Любіть спорт, рухайтеся, бігайте, стрибайте… вчиться перемагати!

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 5623862
Кількість переглядів сторінки: 159823
Сторінка була створена за 0.044 секунд