Друга світова війна – найкривавіший воєнний конфлікт, в ході якого загинуло від 50 до 80 мільйонів чоловік. Україна зробила значний внесок у перемогу над нацизмом. Ціною цього стали надзвичайні втрати українців.

8-9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ми пам'ятаємо про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловлюємо повагу всім борцям проти нацизму та увічнюємо пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки. Нехай мир і злагода завжди живуть на нашій землі!
Втратами близьких, рідних, стражданням та болем – так майже кожна родина відчула на собі холодний дотик Другої світової війни, яка забрала мільйони людських життів. Демографічні втрати України у цій війні склали більше 14 мільйонів – майже 44% від загальних людських втрат.
Скільки б не минуло часу, ми будемо завжди пам’ятати та шанувати наших героїв та простих людей, які віддали своє життя за рідну землю. Немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі.

Друга світова війна – свідчення прояву патріотизму, великих чеснот воїнів-українців, що боролися проти нацизму. Жива пам’ять про такі події є застереженням для будь-якої країни, наочним аргументом на користь збереження незалежності, громадянського миру, єдності та злагоди у суспільстві.

Ми впевнені, що не зважаючи на тривожні події, які відбуваються сьогодні у нашій країні нам та нашим рідним ніколи не доведеться бути учасниками війни, а найближчим часом в Україні настане мир та спокій.

Зупинись, прислухайся-на мить

Кричать з вогню і мати, і дитина,

Хай буде мир, хай більше не горить

У пеклі війн твоє життя, людино!

                           Олесь Лупій


 

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 5527217
Кількість переглядів сторінки: 150125
Сторінка була створена за 0.035 секунд