Земля — не рабиня наша, а мати.
Сонце — не вітчим, а рідний батько,
Ліси — наші брати, річки — сестри.
Дощі, вітри, сніги — добрі гості.
А ми на своїй планеті —
Не тимчасові мешканці, а мудрі господарі!

                                             В. Симоненко

Щороку, в третю суботу квітня, коли наша планета Земля вже готова до весняного оновлення, в Україні відзначається День довкілля, головною метою якого є поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.
У цьому році День довкілля припадає на 18 квітня.

Кожен із нас відповідає за свою часточку планети, оберігає її, доглядає. Природа, на відміну від людини, завжди вдячна. Весною квітне, радує душу й милує око, повністю віддає усі свої плоди людям і нічого не бере взамін. Благає тільки не шкодити їй.

Усі ми живі творіння природи на планеті, її біологічні мешканці й нам необхідно берегти свою Землю, бо вона така одна, і ніхто не знає, чи є ще якась планета, де процвітає життя, подібне до нашого.
Кожна людина повинна усвідомлювати свою роль у намаганні зберегти планету, її багатства і ресурси для нащадків. Тому потрібно зупинити її руйнування.

Світове суспільство закликає кожну людину не бути байдужою до навколишнього середовища і сприяти його захисту. День довкілля створений для того, щоб направити думки всіх, хто живе на нашій планеті на збереження рівноваги в природі, аби громадяни замислилися над тим, що вони спроможні зробити, аби екологія на Землі стала кращою.

Нехай земля квітує всюди – природу збережімо, люди!!!

Тенденції останніх десятиліть наочно переконують, що сучасний світ опинився на межі катастрофи планетарного масштабу. Руйнівні урагани, повені, буревії, забруднення повітря, ґрунту та води, винищення величезної кількості представників тваринного та рослинного світу та цілих екосистем, нарешті загрозлива тенденція кліматичних змін – все це говорить про те, що людство постало перед дилемою: або воно змінить своє ставлення до природи, або незабаром перестане існувати.

Чисте довкілля – справа кожного!!!

На землі, у домі вселюдському -    
Протиріч і негараздів тьма,
Будьте, люди, обережні в ньому!
Іншої домівки в нас нема!

                                       Є.Б Попов

 

 

 

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 5653790
Кількість переглядів сторінки: 163449
Сторінка була створена за 0.252 секунд