9 вересня – День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників нафтової, газової, нафтопереробної промисловості та нафтопродуктозапезпечення…» згідно з Указом Президента України «Про День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості» від 12 серпня 1993 р. № 302/93. Це професійне свято робітників, інженерів, техніків і службовців, керівників підприємств нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Нафтова галузь – одна із базових в економіці держави. Результати діяльності галузі значною мірою визначають стан та рівень розвитку всієї промисловості, впливають на загальну соціально-економічну ситуацію в країні.

Нафтогазова галузь має велику та славетну історію, яка налічує понад двісті років. Сьогодні нафтогазова галузь відіграє надзвичайно важливу роль у розбудові української економіки та суспільства. Завдяки сталій роботі нафто- та газопровідної систем Україна є поважним учасником Євро-Азійського паливно-енергетичного ринку.

Більшість родовищ знаходиться у районах з важкими кліматичними умовами, і робота у нафтогазовому комплексі ставить перед людиною підвищені вимоги. Тому важка праця газовиків і нафтовиків користується в нашій країні заслуженою повагою.

Запрошуємо Вас  відвідати книжкову виставку «Нафтогазовий комплекс» (до дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості), ауд. 212, центральний корпус.

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 5653785
Кількість переглядів сторінки: 163446
Сторінка була створена за 0.257 секунд