Щороку в третю суботу квітня в Україні відзначають День довкілля. Встановлений Указом Президента України "Про День довкілля" на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України і громадських природоохоронних організацій з метою розвитку діяльності, започаткованої Всеукраїнською акцією "Дерево Життя" та іншими громадськими ініціативам. Головною метою свята є підвищення рівня свідомості громадян в питаннях, що стосуються збереження навколишнього природного середовища.

         До Дня довкілля готується низка заходів. Влада, громадські організації, екологи закликають українців та всіх, хто піклується про природу, взяти участь у квітневому суботнику, висадці дерев, наведенні порядку на вулицях, у парках і скверах, озелененні територій, збиранні сміття, а також проведенні різних конференцій та лекцій, які підвищують усвідомленість населення в екологічних і природоохоронних питаннях.

         Науково-технічна бібліотека запрошує на книжкову виставку «Чисте довкілля - здорова планета» (до Дня довкілля). Абонемент наукової літератури, 212Ц.

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 5527189
Кількість переглядів сторінки: 150115
Сторінка була створена за 0.034 секунд