Всесвітній день здоров'я (World Health Day) відзначається щорічно 7 квітня в день створення в 1948 році Всесвітньої організації охорони здоров'я (World Health Organіzatіon, WHO).

Без здоров’я і мудрість незавидна, і мистецтво бліде, і сила в’яне, і багатство без користі, і слово без сили.

Герофіл

Свято відмічають для того, щоб суспільство задумалось, наскільки це питання важливе, а також про те, що потрібно піклуватись не тільки про своє здоров’я, але й навколишніх.
День здоров’я - це свято, коли люди всієї планети приділяють увагу таким важливим поняттям, як довголіття і хороша якість життя. У це свято особливо акцентується увага на тому, що тільки здоров’я може забезпечити людині задоволення від життя і творчої праці.

За визначенням Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я (ВООЗ) здоров'я - це стан повного фізичного, психічного та соціального благополуччя, а не лише відсутність захворювань.

День здоров’я – це день нагадування, що кожна людина планети несе велику відповідальність за своє існування. Крім цього, кожен з нас повинен дбати про своїх близьких, особливо якщо вони хворі невиліковними хворобами.

Здоров'я не існує саме по собі, не дається на все жит­тя, не є постійним і незмінним. Про нього потрібно дбати, його необхідно берегти й примножувати протягом усього свідомого життя.

У Всесвітній день здоров’я науково-технічна бібліотека бажає всім бути здоровими і життєрадісними і запрошує на перегляд літератури (ауд.212, Ц).

 

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 5527203
Кількість переглядів сторінки: 150120
Сторінка була створена за 0.033 секунд