Роль культурно-виховної роботи бібліотек ВНЗ у формуванні особистісних якостей сучасного студента.

28 квітня в НТБ ПолтНТУ відбувся семінар «Роль культурно-виховної роботи бібліотеки ВНЗ у формуванні особистісних якостей сучасного студента», в якому взяли участь працівники бібліотек, що входять до складу Полтавського обласного методичного об’єднання бібліотек ВНЗ ІІІ-І V рівнів акредитації.

Підготовка майбутніх фахівців у вищій школі є складним, комплексним процесом. І пріоритетною метою освітньої системи поряд із професійною підготовкою є вдосконалення інтелектуального та морально-духовного  розвитку майбутніх спеціалістів. Провідну роль у цьому складному, багатогранному процесі відіграє бібліотека навчального закладу, адже саме цей структурний підрозділ виступає локальним інформаційним та виховним центром будь-якого ВНЗ.

Виступи доповідачів були цікавими та змістовними, адже в них працівники бібліотек полтавських вишів розкрили теоретичні аспекти соціокультурної діяльності бібліотек ВНЗ України та поділилися власним досвідом роботи, розповідаючи про заходи, які вони готували для своїх користувачів.

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 5548920
Кількість переглядів сторінки: 152380
Сторінка була створена за 0.034 секунд