Артем  Лоїк :
«Мне нужно писать.
Писать, чтобы жить»

Науково-технічна бібліотека продовжила цикл зустрічей з цікавими, самобутніми, творчими людьми, який так і називається – «Таланти поряд з нами». 21 квітня 2016 року відбулася прем’єра книги нашого улюбленого читача, випускника будівельного факультету ПолтНТУ, суперфіналіста шоу «Україна має талант», унікального репера-філософа, щирого поета-лірика, дивовижно оптимістичної, позитивної, небайдужої людини – Артема  Лоїка.

Изображение2

Изображение3

Изображение4

Цю людину у Полтаві представляти не потрібно. Його творчість знають і люблять, серед його шанувальників не лише молодь, а й ті, кому 18 років виповнилося ще у минулому тисячолітті.

Наш університет пишався Артемом ще задовго до того, як про його талант дізналася вся країна. А те, що цей самобутній талант потрібен людям, було підтверджено голосами тисяч глядачів третього сезону шоу «Україна має талант».

Изображение5    Изображение6   Изображение7

 

Изображение8   Изображение9   Изображение10

В творчому доробку Артема сотні пісень, віршів. Лише маленька їх часточка увійшла у альбоми « Мой взгляд», «Верните мне меня», «Зубы». Глядачів не залишають байдужими численні відеокліпи. За його плечима безліч виступів на концертах, творчих вечорах. Але на зустріч з нами він приніс свою першу книгу віршів.

Изображение11

Глядачі і слухачі більше знайомі з Артемом Лоїком як з унікальним репером, який може так «прокачати зал», що всидіти на місці неможливо. Але в своїй книзі Артем показав себе як зрілий поет, поет-лірик: трохи іронічний, дещо зухвалий, але як завжди абсолютно щирий..

Изображение12

Изображение13

Изображение14

Изображение15

Изображение16

Изображение17

Изображение18

Під час безпосереднього спілкування Артема з глядачами, він відверто та з гумором відповів на всі запитання: про себе та свою родину, про свою творчість, участь в шоу «Х-фактор» та «Україна має талант», про улюблених поетів та письменників, про свої музичні вподобання.

Изображение19

Изображение20

Изображение21

Своїми спогадами про Лоїка-студента поділився завідуючий кафедрою архітектури та міського будівництва, доктор технічних наук, професор, академік Академії будівництва України Семко Олександр Володимирович, який на той час був керівником дипломного проекту Артема.

Изображение22

Изображение23

Изображение24

Цікавим та змістовним був виступ Чередник Людмили Анатоліївни – кандидата філологічних наук, доцента кафедри українознавства, культури та документознавства, яка, як філолог, дала оцінку творчості Артема і побажала йому нових творчих знахідок і цікавих поетичних образів.

Изображение25

Изображение26

Изображение27

Изображение28

Изображение29

Изображение30

Изображение31

Изображение32

Изображение33

Изображение34

Изображение35

Головною родзинкою поетичної прем’єри були вірші, прочитані Артемом зі своєї збірки та вірші, написані останнім часом.

Изображение36

Изображение37

Изображение38

Изображение39

Изображение40

Изображение41

Изображение42

Изображение43

Готуючись до зустрічі з поетом, працівники НТБ підготували фотоколаж та перегляд світлин, присвячений студентським рокам Артема: його «КВНівській юності», участі в університетських конкурсах, захисті дипломного проекту, участі в талант-шоу. Також в експозиції представлені фото з обкладинок його музичних альбомів, кадри з відеокліпів та концертних виступів. А головне – книги Артема, які зацікавили абсолютно всіх гостей.

Изображение44

Изображение45

Изображение46

Изображение47

На закінчення зустрічі ведучі заходу – головний бібліотекар НТБ Олена Копилова та студентка групи 301 ЕП Альона Косташ – подякували Артему та привітали з прем’єрою його книги в стінах НТБ. І на добру згадку вручили йому дарунки.

Изображение48

Дорогі наші читачі! Ми з радістю запрошуємо вас до бібліотеки, фонд якої поповнився примірниками збірки віршів Артема Лоїка, на яких автор залишив автограф з побажаннями добра, миру і любові всім читачам!

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 2177912
Кількість переглядів сторінки: 95835
Сторінка була створена за 0.072 секунд