23 березня 2016 року в науково-технічній  бібліотеці відбулася знаменна подія. Ми відкрили новий цикл зустрічей читачів з унікальними, надзвичайними, винятковими людьми, з тим, кому Бог запалив у душі і серці іскорку таланту. Ми так і назвали цей цикл – «Таланти поряд з нами».

Ми будемо зустрічатися з поетами та письменниками, композиторами та співаками, художниками та скульпторами, майстрами народних промислів. З тими, хто хоче не просто поділитися своїм творчими доробками, а й допоможе відкрити в нас самих щось раніше невідоме, неочікуване. А, можливо, і надихнути на творчість.

Изображение2

Ми відкрили літературну сторінку нашого циклу зустріччю з надзвичайною людиною, унікальний талант якої не залишив байдужим жодного з присутніх.

До нас у гості завітала полтавська поетеса-піснярка, поетеса-філософ, поетеса-лірик, авторка понад десяти поетичних збірок, самобутня фотохудожниця, провідний бібліотекар Відділу соціокультурної діяльності Обласної універсальної наукової бібліотеки імені ім. І. П. Котляревського Галина Василівна Вовченко.

Изображение3

Студенти груп 101-ГД, 101-пГД, 101-СВ, 201-пСВ,  готуючись до зустрічі з поетесою, познайомилися з її творчістю, прочитали багато віршів, які і надихнули їх на зустріч з Галиною  Василівною.

Изображение4

Відбулося щире спілкування поетеси та шанувальників її таланту. Разом з пані Галиною ми гортали сторінки її поезій, від збірки до збірки. І з кожним віршем читачам відкривалася творча особистість поетеси, її лірична душа.

Изображение5

А взагалі – це поет, який пише прекрасні ліричні вірші про кохання, природу, про наше рідне місто. Її прекрасні вірші надихнули композиторів Віктора Журавля та Ксенію Виговську на створення чудових музичних творів, які прозвучали у виконані авторів. Задушевні пісні та романси «А поет, як свічка», «Пане полковнику», «Скажи, скажи…» створили атмосферу затишку і краси. 

Изображение6

Також у пісенному доробку Галини Вовченко є «Пісня про Полтаву» Григорія Калайди, «Осінній вальс» композитора Геннадія Непоради та багато інших.

На зустрічі прозвучали гумористично-сатиричні мініатюри, а також вірші про дітей і для дітей.

Розповідаючи про себе, Галина Василівна зауважила, що у своїх поезіях вона буває різною – сердитою і доброю, суворою і лагідною. Але як фотохудожник вона завжди світла, добра, привітна. Саме такими і були її світлини, які ми побачили на віртуальній фотовиставці.

Изображение7

До уваги глядачів працівники науково-технічної бібліотеки підготували змістовний і цікавий перегляд літератури, де були представлені збірки поезій та окремі публікації про поетесу в енциклопедичних виданнях, в збірках нарисів про літераторів Полтавщини, нотні видання.

Изображение8

Изображение9

Изображение10

Перегляд прикрашали цитати з творів Галини Вовченко та її фото.

Изображение11

Зустріч була цікавою і зворушливою як для поетеси, так і для її пошановувачів. Наша гостя подарувала бібліотеці дві свої чудові книжки: « А дні бувають різні» (Полтава: Шевченко Р. В., 2012. – 68 с.) , « Аж до останнього причастя» (Полтава: Дивосвіт, 2007. – 131 с.) з автографами.

Изображение12

Та не все ще було сказано. Тож ми чекаємо на майбутні зустрічі, на нові поезії та світлини. з автографами.

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 1929382
Кількість переглядів сторінки: 95240
Сторінка була створена за 0.096 секунд