Щороку, 24 серпня, наша країна святкує День незалежності України. Історія цього державного свята бере початок 16.07.1991 р. − саме тоді воно буле вперше відсвятковане в згадку про прийняття рівно рік тому, 16.07.1990 р., Декларації про деравний суверенітет України. Пізніше, 24.08.1991 р. Верховною радою УРСР був прийнятий Акт проголошення незалежності України. Він був підтверджений на всеукраїнському референдумі 1.12.1991 р. всенародним голосуванням. У зв`язку з цим дата святкування з 16 липня була змінена на 24 серпня, постановою від 20.02.1992 р.

Щорічно на честь Дня незалежності України в кожному місті країни влаштовуються святкування. Проходять паради на площах, лунає обов`язкове поздоровлення , підведення підсумків зробленого за останній рік в країні від Президента України, влаштовуються конференції і засідання. Також до Дня незалежності часто приурочують відкриття різноманітних пам`ятників, архітектурних споруд та ін.

Усі площі і головні вулиці міст святково прикрашаються національними прапорами, різнокольоровими гірляндами і прапорцями. На головних площах проходять святкові концерти за участю народних колективів танцю і пісні, колективів сучасного танцю, зірок естради. Також проводяться різноманітні розважальні конкурси і заходи.

Зі святом тебе, рідна Україно,

Багата хлібом, щедра, осяйна!

Пишатись будеш в славі неодмінно,

Піснями розіллєшся солов’їно,

Та зараз в край закралася війна.

 Тетяна Чорновіл

 

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 5653771
Кількість переглядів сторінки: 163443
Сторінка була створена за 0.364 секунд