Шановні науковці!

Пропонуємо Вам ознайомитися з публікацією керівника Служби інформаційного моніторингу Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка Марини Назаровець щодо використання науковцями Київського національного університету імені Тараса Шевченка офіційної назви установи та інституційної електронної пошти для реєстрації індивідуальних профілів у базі даних Google Академія.

Назаровець, М. Використання офіційної назви установи для репрезентації університету в системі Google Академія / М. Назаровець // Вісник Книжкової палати. - 2017. - № 5. - С. 33-36. - Бібліогр.: с. 35-36 (12 назв.).

У роботі представлено результати аналізу використання науковцями Київського національного університету імені Тараса Шевченка офіційної назви установи та інституційної електронної пошти для реєстрації індивідуальних профілів у базі даних Google Академія та вплив цих даних на відображення у системі установи загалом. Проаналізовано основні причини, через які профілі науковців не потрапляють до загальної групи профілів університету, та запропоновано можливі рішення для виправлення ситуації.

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 5527202
Кількість переглядів сторінки: 1
Сторінка була створена за 0.036 секунд