Науково-технічна бібліотека рекомендує для вивчення англійської мови

 наступні посилання на електронні ресурси в мережі Інтернет:

Он-лайн курс англійської мови: граматика, вправи, книги, словники, тренажери, аудіювання, робота з текстами, радіо англійською тощо.  

Изображение15

http://english.prolingvo.info/

Веб-сайт пропонує тренування з аудіювання (розуміння живого мовлення): тренування з аудіювання; відеозаняття з граматики; фільми, серіали, пісні з англійськими субтитрами і професійним перекладом тощо. Є можливість скласти власну колекцію.

Изображение16

https://puzzle-english.com/

Он-лайн сервіс для вивчення і практики англійської мови, побудований на ігровій механіці. Ресурс пропонує вивчати англійську на цікавих користувачу матеріалах (фільмах, відеозаписах, книгах, текстах), доступні тренування граматики і вимови, ігри, особистий словник з асоціаціями, програма  підготовки до TOEFL тощо.   

Изображение17

http://lingualeo.com/ru

Британська Рада в Україні представляє добірку численних безкоштовні он-лайн ресурсів, що допомагають вивчати англійську. Серед ресурсів є відео, мобільні додатки, ігри, оповідання, вправи з аудіювання та граматики.

Изображение18

http://www.britishcouncil.org.ua/english/learn-online

Державний Департамент США

Изображение1

http://americanenglish.state.gov/

Уроки сучасної живої  англійської від ВВС Україна. Структурована база інформаційних матеріалів. Є можливість працювати над вимовою за допомогою цікавого відео.

Изображение19

http://www.bbc.co.uk/ukrainian/learning_english

Англійська мова для початківців: картки-слова, англійська граматика, самовчитель, аудіо-курси, статті, тести, он-лайн радіо, перекладач, картинки з перекладом, цікаве відео, тематичні збірки слів, розмовники, програми-тренажери  і книги для вивчення англійської,  фільми з субтитрами тощо.

Изображение20

http://begin-english.ru/

Один із найбільших за кількістю матеріалу веб-сайтів, присвячених вивченню англійської мови: безкоштовні заняття, словники, розмовники і перекладачі, аудіо-уроки від радіостанції «Voice of America» граматика, приказки, вірші, казки, запам’ятовування слів, субтитри до фільмів, тести, фрази і вирази, ідіоми, цитати і біографії, англійська по Skype, поради і корисні сайти тощо.

Изображение21

http://www.homeenglish.ru/

Спільнота для поціновувачів англійської мови. Багато навчальних матеріалів: аудіо, відео, підручники, наукова література англійською, щоденні міні-заняття англійської. А також - живе спілкування, статті, газети, художні книги англійською, останні тенденції і методики у вивченні англійської.

Изображение22

http://englishtips.org/

Ресурс для вивчення англійської мови. Весь матеріал представлений за рівнями знань. Викладач із США пояснює граматику у відеозаняттях.   

Изображение23

http://learnamericanenglishonline.com/

Вивчення англійської мови. Матеріали на сайті розділені на дві категорії: теорія (повний курс англійської граматики, питання правильної вимови, рекомендації по методикам вивчення, цікаві підручники для скачування) та практика (топіки, анекдоти, стійкі вирази і сленг, програми і тести).

Изображение24

http://www.native-english.ru/

Вивчення англійської мови. На веб-сайті велика кількість інтерактивного матеріалу: вправи, топіки, таблиці, презентації, діалоги, тести, ідіоми, якісні статті, написані досвідченими викладачами

Изображение25

http://www.interactive-english.ru/

Портал для вивчення англійської мови з нуля. Багато статей з граматики, фонетики і лексики, книг, підручників, аудіо- та відеоматеріалів, ділова англійська.

Изображение26

http://englishfull.ru/

Насичений веб-сайт з вивчення англійської мови. Окрім стандартних розділів (словник, граматика, читаємо (з аудіо),  слухаємо і говоримо) є також цікавинки:  відпрацювання вимови (англійської та американської), ідіоми, сленг, прислів’я, анаграми, ігри в слова, кросворди тощо. Можна підготуватись до іспитів.

Изображение27

http://www.manythings.org/

Ресурс присвячений вивченню англійської мови. Складається з 71 розділу, у т.ч. аудіо- і відеозаняття он-лайн; книги, аудіокниги, радіопередачі, самовчителі, словники, тексти різної тематики, фільми та телепередачі англійською з текстами для скачування, ігри для вивчення англійської тощо.

Изображение28

http://www.abc-english-grammar.com/

Вивчення англійської мови у ситуаціях та виразах. Блог викладача англійської. Біля 200 статей.

Изображение29

http://situationalenglish.blogspot.com/

На веб-сайті представлені відеозаняття з англійської мови. Всі заняття проводять носії - професійні викладачі англійської. Тривалість занять 10-20 хв. Присвячені вони різним аспектам: граматиці, вимові, ідіомам, підготовці до іспитів тощо.

Изображение30

http://lessonstream.org/

Навчальний блог з англомовними аудіо- та відеозаписами, їх розшифровкою, паралельним перекладом і розбором. Матеріали направлені на розвиток читанні і аудіювання.

Изображение31

http://english-transcripts.blogspot.ru/

Простий і безкоштовний веб-сайт, призначений для створення кросвордів англійською мовою.

Изображение32

http://www.discoveryeducation.com/free-puzzlemaker/

Ресурс надає можливість виконувати вправи з англійської мови он-лайн (Online Assessment Tests, Vocabulary Activities, Grammar Exercises, Puzzles and Quizzes). Також доступні форум, пошук друзів по листуванню тощо.

Изображение33

http://www.world-english.org/

Ресурс представляє корисну добірку вправ, відео, ігор, пісень направлених  на аудіювання англійської. До уривків також лексичні вправи, питання для обговорення тощо.

Изображение34

http://www.elllo.org/

На веб-сайт зібрані якісні подкасти, корисні для рівня від Pre-Intermediate. У текстовому файлі додано: визначення, приклади, додаткові пояснення поради тощо.

Изображение35

http://www.eslpod.com/website/index_new.html

Один із найпопулярніших блогів з аудіо подкастами, які покращать словниковий запас, вимову та навички  аудіювання англійської мови. Цікаві теми, британська вимова. Більше 200 тем, доступні для завантаження. Голосова доріжка доповнюється текстом і добіркою нових слів для вивчення.

Изображение36

http://www.listen-to-english.com/

Розмовний подкаст для різних рівнів володіння англійською мовою. Наявні різні тематичні добірки випусків. У додатку до аудіо доріжки є текстові розшифровки, завдання для домашньої роботи і словник для поповнення вокабулярію слухача

Изображение37

http://www.podcastsinenglish.com/index.shtml

Блог для необтяжливого вивчення англійської мови. Цікаві статті, дієві поради, корисна інфографіка, сленг та ідіоми, слова і необхідна граматика, забавна англійська, конкурси та вікторини тощо.  

Изображение38

http://preply.com/blog/

Он-лайновий графічний тезаурус англійської мови. У пошуковому рядку достатньо ввести потрібне слово і програма згенерує діаграму, у якій слово буде представлено в різних семантичних відношеннях (синоніми, антоніми, гіпоніми і т.п.)

Изображение39

http://www.visuwords.com/

Ресурс призначений для покращення англійської вимови  надає унікальний переклад англійського тексту у фонетичну транскрипцію  Доступні британська і американська вимова слів.

Изображение40

http://lingorado.com/transcription/

Інтернет-словник американського і англійського сленгу. Є також розділи – запам’ятовування (асоціативне), статті, тести.

Изображение41

http://www.urbanenglish.org/

На веб-сайті представлено 75 вправв для покращення англійської вимови.

Изображение42

http://www.learnersdictionary.com/pronex/pronex.htm

Веб-сайт створений для підготовки до здачі міжнародних екзаменів з англійської мови. Ресурс містить он-лайн тести до таких іспитів як TOFEL, IELTS , GMAT та ін. Всі тестові питання написані спеціалістами.

Изображение43

http://www.examenglish.com/

Ресурси присвячені підготовці до іспиту IELTS -  загальна інформація про структуру, реєстрацію, підрахунок балів, а також поради по підготовці і здаванню.

Изображение44

http://www.goodluckielts.com/

 

Изображение45

http://www.ielts-blog.com/

Безкоштовний сервіс автоматичної перевірки  письмових завдань. Розрахований на рівень Intermediate+. Програма визначає приблизний рівень володіння мовою. Також надається звіт про помилки з можливими варіантами їх виправлення.

Изображение46

https://sat.ilexir.co.uk/

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 5635724
Кількість переглядів сторінки: 1
Сторінка була створена за 0.046 секунд