Шановні науковці, аспіранти та студенти!

           Науково-технічна бібліотека Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка пропонує Вам користуватись послугами міжбібліотечного абонементу (МБА) та служби електронної доставки документів (ЕДД).

МБА – це комплекс форм по обслуговуванню читачів шляхом надання по їхнім запитам документів з бібліотечних закладів та інших інформаційних установ за умови відсутності їх у фонді НТБ ПолтНТУ.

Служба ЕДД здійснює пошук інформаційних ресурсів з використанням різних баз даних та допоможе Вам зробити замовлення на електронні копії статей і фрагментів книг з фондів бібліотек України.

Обслуговування здійснюється на безкоштовній основі для абонентів МБА і користувачів бібліотеки. Для відправки замовлення необхідно заповнити бланк-замовлення. Максимальний обсяг замовлення послуги ЕДД – до 20-ти сторінок. Відповідно до Закону України «Про авторські та суміжні права» отримані з НТБ електронні копії дозволяється використовувати тільки для наукових і освітніх цілей. Забороняється тиражувати отримані копії, передавати на будь-якій основі копії іншим особам і організаціям.

Всі додаткові відомості по оформленню запитів по МБА та ЕДД можна отримати звернувшись до сектору МБА (універсальна читальна зала, 212-Ц) або надіславши листа на електронну пошту mba.ntbpntu@gmail.com. Ми будемо вдячні, якщо Ви висловите свої пропозиції і зауваження щодо організації роботи МБА та ЕДД на цю ж електронну адресу.

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 5635707
Кількість переглядів сторінки: 109
Сторінка була створена за 0.042 секунд