Міжнародні наукометричні бази та пошукові системи

 

  Изображение1

Scopus — бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Розробником та власником SciVerse Scopus є видавнича корпорація Elsevier .

 

Изображение2

Google Академія (англ. Google Scholar ) вільна доступна пошукова система, яка індексує повний текст наукових публікацій всіх форматів і дисциплін. Дозволяє користувачам здійснювати пошук цифрової або фізичної копії статей, онлайн або в бібліотеках. Завдяки своїй функції «цитується в», Google Scholar надає доступ до анотацій статей, в яких процитована стаття котра розглядається. Саме ця функція, зокрема, забезпечує індекс цитування раніше доступний тільки в Scopus і Web of Knowledge .

 

Изображение3

Index Copernicus (Польща) – міжнародна наукометрична база. Даний сайт містить індексування, ранжування і реферування журналів, а також є платформою для наукового співробітництва та виконання спільних наукових проектів

 

  Изображение4

CrossRef це об'єднання наукових видавництв, яке розвиває загальну інфраструктуру для підтримки більш ефективних наукових комунікацій. Система цитування CrossRef сьогодні охоплює понад 68 мільйонів журнальних статей та інших елементів контенту (книги, дисертації, технічні звіти тощо) з тисяч наукових та професійних видавців по всьому світу.

 

  Изображение5

WorldCat найбільша у світі бібліографічна база даних, яка налічує понад 240 млн . записів всіх видів творів на 470 мовах світу. База створюється спільними зусиллями більш ніж 72 тис. бібліотек з 170 країн світу в рамках організації Online Computer Library Center.

 

  Изображение6

Directory of Open Access Journals (DOAJ) це директорія, що пропонує вільний (безкоштовний) доступ до понад 1500 наукових та академічних журналів в електронному форматі по всіх напрямах. Мета директорії полягає в просуванні та популяризації стрімко зростаючої кількості наукових журналів, доступних безкоштовно через Інтернет, а також у підвищенні ролі міжнародного руху "Журнали у відкритому доступі" (Open Access Journals) і полегшенні доступу до вільних електронних наукових і дослідницьких журналів.

 

  Изображение7

Bielefeld Academic Search Engine (BASE) пошукова служба (Німеччина), яка є одним з потужних постачальників актуальних даних про наукові публікації європейських вчених. Більш детально з публікаціями можна ознайомитися тут.

 

  Изображение8

ResearchBib міжнародна мультидисциплінарна база даних наукових журналів, що включає в себе описи журналів більш ніж 5400 видавців.

 

  Изображение9

Directory of Research Joiunals Indexing (DRJI) надає вільний доступ до наукової літератури для підтримки використання досліджень та інформації з метою поліпшити якість навчання, викладання, досліджень. Для індексації на сайті розглядаються і оцінюються тисячі ресурсів, щоб допомогти дослідникам обрати ключові веб-сайти і журнали за тематикою дослідження.

 

  Изображение10

Directory Indexing of International Research Journals це сервіс, який надає доступ журналам, які контролюють якість публікацій з відкритим доступом. Каталог, індексуючи журнали, прагне бути всеосяжним і охоплювати всі наукові та академічні журнали відкритого доступу, які використовують відповідні системи контролю якості.

 

  Изображение11

Ulrich's Periodicals Directory передплатний каталог американського видавництва Bowker, є найбільшою БД, яка описує світовий потік періодичних видань по всім тематичним напрямкам.

 

  Изображение12

Scientific Indexing Services (SIS) фокусується на цитуванні, індексації, аналізі цитованості, і підтримує бази даних, що охоплюють тисячі наукових журналів. SIS забезпечує кількісну та якісну оцінку рейтингу, а також категоризацію журналів для академічного аналізу та передового досвіду. Цей фактор використовується для оцінювання престижу журналів.

 

  Изображение13

Sherpa/Romeo – база, в якій зібрана інформація про етику публікації та політику видання. Sherpa/Romeo є частиною Sherpa служб, заснованих в університеті Ноттінгема і співпрацює з багатьма міжнародними партнерами, які вносять вклад в розробку і підтримку служби.

  Изображение14

Advanced Science Index служба індексування наукових журналів у всіх областях і сферах науки, спрямована на швидку оцінку та індексацію всіх місцевих і міжнародних журналів. Цілями Advanced Science Index є оцінка та індексація журналів; оцінка якості публікації журналів на основі стандартів; створення панелі для видавців для контролю якості їх журналу.

 

  Изображение15

General Impact Factor (GIF) забезпечує якісне та кількісне ранжування журналу. Оцінка здійснюється з урахуванням таких факторів, як експертна оцінка оригінальності, наукова якість статті, якість технічного редагування, регулярність виходу та ін. General Impact Factor є показником, що відображає середню кількість цитування статей, опублікованих в журналі.

 

  Изображение16

InfoBase Index – багатофункціональна база даних, що охоплює наукову літературу з усього світу. Основною метою InfoBase Index є індексування статей, його база даних зростає з кожним днем. Результатом є вичерпні бази даних, що допомагає дослідникам любої галузі підібрати відповідне видання. InfoBase Index спрямована на підвищення наочності наукових журналів відкритого доступу.

 

  Изображение17

Scientific Journals (ISJ) є однією з найбільш об'ємних у світі пошукових систем з веб-ресурсів відкритого доступу. У даній базі зібрана цифрова колекція досліджень в галузі освіти та інформації. Кожен Index Scientific Journals (ISJ) містить записи про бібліографічних даних (назва, ISSN або ISBN, відомості про видавця, і т.д.) і повний текст статей журналу.

 

  Изображение18

Journalindex міжнародна мультидисциплінарна система індексації журналів.

 

  Изображение19

JournalTOCs є великою пошуковою системою, де вчені можуть знайти документи, що надходять відразу після публікації їх видавцем в Інтернеті. Система використовується великими і невеликими науково-дослідними центрами і бібліотеками по всьому світу. JournalTOCs містить метадані більш 25732 статей журналів з більш ніж 2443 видавців.

 

  Изображение20

GIGA Information Centre інформаційний центр Німеччини, який складається з чотирьох регіональних бібліотек (Африка, Азія, Латинська Америка і Близький Схід), а також транс-регіональної колекції порівняльних регіональних досліджень, теорій і методів.

 

  Изображение21

University of Chicago Library – підтримує прихильність University of Chicago на дослідження і викладання в області соціальних, гуманітарних та педагогічних наук, і, використовує свої інтелектуальні ресурси для вирішення проблем науки і освіти по всьому світу.

 

  Изображение22

Biblioteca universitaria di Lugano є частиною Servizio bibliotecario universitario (SBU), і Sistema bibliotecario ticinese (SBT). Як активний член Швейцарської мережі бібліотек , бібліотека забезпечує доступ до мережевих каталогів бібліотеки та документації центру . Бібліотека також є частиною мережі BibliOpass.

 

  Изображение23

Newton Library – бібліотека Кембріджіского університету (Англія), містить понад 8 мільйонів книг, наукових журналів тощо, має одну з найбільших колекцій в Європі. У бібліотеці доступний швидкий спосіб пошуку бібліотечних фондів через університет. Також вона охоплює онлайн статті та бази даних колекції університету.

 

  Изображение24

Universia бібліотека ресурсів навчання, містить в колекції близько 235 мільйонів джерел. З даної бібліотеки Ви можете отримати доступ до мільйонів освітніх ресурсів від великих бібліотек по всьому світу. У директорії бібліотеки містяться ресурси авторів, колекцій та матеріали різноманітних досліджень.

 

  Изображение25

Wissenschaftskollegs – бібліотека, в якій зібрані наукові журнали, книги і т. д. Для легкого пошуку матеріалів дослідження з різних тематик. Бібліотека допомагає здійснити зв'язок з експертами, архівами, музеями та іншими науковими установами по всьому світу.

 

Изображение26

Polish Scholarly Bibliography – портал польського Міністерства науки та вищої освіти. PBN є частиною POL-on (Інформаційної системи про вищу освіту).

 

  Изображение27

Universal Impact Factor (UIF)  містить величезну базу статей, опублікованих в журналах з різних країн, у різних областях науки. UIFдопомагає забезпечити корисну інформацію для дослідників при пошуку наукового видання. UIFвикористовується для порівняння журналів в певній галузі наук.

 

  Изображение28

Indian Science : основна мета - розвиток і зростання наукових знань і наукових ресурсів. Це платформа для наукових досліджень, навчальної взаємодії та розвитку в різних наукових областях; освоєння нових ідей (досліджень) та формулювання нових понять (академічних).

 

  Изображение29

The Journals Impact Factor (JIF)  забезпечує інструменти для ранжирування, класифікації, оцінки та порівняння різних міжнародних/вітчизняних журналів.

 

  Изображение30

ESI об'єднує в своїй базі даних найбільш значні наукові журнали в Європі і Азії, в яких опублікованіактуальні наукові дослідження. ESJI забезпечує індексацію міжнародних журналів та розрахунок їх показників. Автор може отримати інформацію про міжнародний імпакт-фактор журналу, а також інформацію про майбутні світовінауковіподії.

 

  Изображение31

International Institute of Organized Research (I2OR) – база, створена для забезпечення зручної  роботи для видавців, науковців та редакторів в освітній та науково-дослідницкій сфері по всьому світу.

 

Изображение32

MIAR – інформаційна матриця для аналізу журналів.

 

Изображение33

Cosmos Impact Factor забезпечує наукове обслуговування баз даних дослідників, редакторів журналів та видавництв. Всередині бази проводиться розрахунок імпакт-фактора і академічного індексу журналів та книг.

 

Изображение33

WorldWideScience.org глобальна наукова пошукова система.

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 5635708
Кількість переглядів сторінки: 1
Сторінка була створена за 0.04 секунд