Вивчення англійської мови в Інтернеті

ПАМ’ЯТКА ПЕРШОКУРСНИКУ

Знання – це сонце, а книга – вікно.
 
Шановні читачі!
 
Вітаємо Вас зі вступом до
Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка!
 
Науково-технічна бібліотека ПолтНТУ пропонує:
● бібліотечно-бібліографічне та інформаційне обслуговування;
● отримання через міжбібліотечний абонемент документів, яких немає у фонді нашої бібліотеки;
● забезпечення доступу до електронних ресурсів бібліотеки (електронного каталогу, електронної бібліотеки та інших БД ) у локальній мережі університету та віддаленим користувачам;
● безкоштовне користування мережею Інтернет, робота у Wi-Fi-зоні;
● цікаві та змістовні масові заходи на допомогу навчальному та виховному процесу, до державних та пам’ятних дат.
У своїй роботі науково-технічна бібліотека використовує інформаційно-бібліотечну систему «Університетська бібліотечна система UniLib». Автоматизовано всі основні бібліотечні процеси.
У читальних залах та у фойє науково-технічної бібліотеки встановлено безпровідні Wi-Fi точки доступу до мережі Інтернет.               
Радимо з перших днів користування бібліотекою детально ознайомитися з  електронними ресурсами нашої бібліотеки:
 
ЕЛЕКТРОННОЮ БІБЛІОТЕКОЮ - lib.pntu.edu.ua/metlib/ 
ЕЛЕКТРОННИМ КАТАЛОГОМ - lib.pntu.edu.ua/katalog/
  
Електронний каталог містить відомості про фонд бібліотеки та постійно поповнюється аналітичними розписами періодичних видань та нових надходжень літератури. За допомогою електронного каталогу Ви можете здійснювати пошук необхідної літератури за автором, назвою, предметною рубрикою, ключовими словами та формувати списки літератури.
 
 
 
Електронна бібліотека містить повнотекстові документи (методичні розробки, навчальні посібники, конспекти лекцій, монографії, підручники, робочі програми тощо) розроблені викладачами нашого університету. Доступ до ЕБ здійснюється з локальної мережі або віддалено за допомогою авторизації на веб-сайті НТБ.
 

 
Користуватися цими ресурсами Ви можете з будь-якого комп’ютера, під’єднаного до локальної мережі чи мережі Інтернет. Усі електронні ресурси науково-технічної бібліотеки, а також оголошення, новини, посилання на корисні ресурси та інша корисна інформація доступні користувачам через web-сайт науково-технічної бібліотеки (http://lib.pntu.edu.ua). На сайті користувач може ознайомитись з Правилами користування науково-технічною бібліотекою та Правила користування сайтом.
  
Як стати користувачем бібліотеки?
Для цього необхідно завітати до будь-якого пункту обслуговування та надати студентський квиток бібліотекарю.
Звертаємо Вашу увагу! Ваш студентський квиток є одночасно читацьким квитком бібліотеки.
Запис книг в електронний формуляр здійснюється шляхом сканування вашого студентського квитка  і контролюється користу­вачем за допомогою його електронного підпису (власного пін-коду). Номер студентського квитка та пін-код є кодами доступу до бази даних електронної бібліотеки з мережі Інтернет.
 
ДО ВАШИХ ПОСЛУГ:
Абонементи:
Абонемент наукової літератури (центр. корпус, кім. 212)
Абонемент навчальної літератури (корпус Ф, кім. 404)
Абонемент художньої літератури (гуртожиток № 3)                             
Абонемент на архітектурному факультеті (вул. Жовтнева, 42, кім. 115)                                              
Абонемент у навчально-методичному центрі дистанційної та післядипломної освіти (вул. Жовтнева, 42б, кім. 108)
Читальні зали:
Універсальна (центр. корпус, кім. 212)
Електронних ресурсів (корпус Л, кім. 202)                
Економічної та юридичної літератури (центр. корпус, кім. 302)
Нормативно-технічної літератури (корпус Ф, кім. 405)           
Методичне забезпечення діяльності науково-технічної бібліотеки, вивчення інформаційних потреб користувачів та виховання їх інформаційної культури здійснює Науково-методичний відділ (центр. корпус, кім. 211)
Питання щодо формування та комплектування фонду, передплати періодичних видань, книгозабезпеченості, обліку літератури, що надійшла до фонду ви можете задати працівникам Відділу комплектування та наукової обробки документів (центр. корпус, кім. 213).
Розібратися у складній системі довідково-пошукового апарату бібліотеки, який розкриває склад, зміст і місце розташування видань, що входять до фонду, підвищити рівень інформаційної культури Вам завжди допоможуть працівники Інформаційно-бібліографічного відділу (центр. корпус, кім. 212)
Питання щодо розвитку інформаційної комп’ютерної системи науково-технічної бібліотекита забезпечення її функціонування Ви можете задати працівникам Відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення діяльності бібліотеки (центр. корпус, кім. 212).
Довготривале зберігання фонду науково-технічної бібліотеки та оперативний підбір літератури на замовлення користувачів здійснює Відділ зберігання фондів (гуртожиток № 4).
Окремою формою обслуговування є Міжбібліотечний абонемент (МБА), який задовольняє інформаційні запити користувачів, використовуючи фонди бібліотек України (оформити замовлення можна в універсальній читальній залі).  
Просимо дбайливо ставитись до бібліотечних документів та бібліотечного устаткування, здавати літературу в указаний термін та не губити її.
Наші бібліотекарі завжди готові допомогти Вам у пошуку необхідної літератури чи інформації. Всі бібліотечно-інформаційні послуги студентам, науковцям та співробітникам університету надаються безкоштовно.
 
Години роботи:  
Щодня з 8.00 до 19.00, без перерви;
Субота: з 9.00 до 16.00;
      Неділя – вихідний.
 
Телефон: 50-06-21
Електронна пошта: v14@pntu.edu.ua
 
 
Ласкаво запрошуємо відвідувати нашу бібліотеку та бажаємо успіхів у навчанні!

 

ПОРЯДОК ПІДПИСАННЯ ОБХІДНОГО ЛИСТА

Шановні читачі!
Студенти, що закінчують навчання у ПолтНТУ та працівники, що звільняються з роботи повинні розрахуватися з науково-технічною бібліотекою і підписати обхідний лист встановленого зразка.
 
Обхідні листи у бібліотеці необхідно підписувати
у такому порядку:
1.     Абонемент на архітектурному факультеті – для студентів архітектурного факультету (корп. У, ауд.115);
2.     Абонемент у центрі доуніверситетської підготовки – для слухачів НМЦ ДПО та студентів ФІТТС (корп. Д, кім. 108)
3.     Абонемент художньої літератури (гуртожиток № 3);
4.     Абонемент навчальної літератури (корп. Ф, ауд. 404);
5.     Читальна зала нормативно-технічної літератури (корп. Ф, ауд. 405);
6.     Читальна зала економічної та юридичної літератури – для студентів економічного напряму підготовки (корп. Ц, ауд. 302)
7.     Читальна зала універсальна (корп. Ц, ауд. 212);
8.     Абонемент наукової літератури – підписується в останню чергу (корп. Ц, ауд. 212).
примітка: науково-педагогічні працівники та співробітники університету повинні підписувати обхідні листи в усіх вказаних пунктах обслуговування.

ВІРТУАЛЬНІ КНИЖКОВІ ВИСТАВКИ

Видання на CD-дисках

Пропонуємо Вашій увазі віртуальну книжкову виставку «Підручники і навчальні посібники на СD-дисках». Будь-яким із цих видань видавництва «Центр навчальної літератури» Ви можете скористатись у Залі електронних ресурсів (ауд. 202-Л).

 

Скільки мов ти знаєш - стільки раз ти людина

       До дня кафедри іноземних мов - віртуальна книжкова виставка "Скільки мов ти знаєш - стільки раз ти людина".

НА ДОПОМОГУ ПЕРШОКУРСНИКУ (цикл віртуальних книжкових виставок)

 
Ці та інші книги ви можете отримати у зазначених підрозділах бібліотеки.
Бажаємо успіхів у навчанні!

Історія України

ІСТОРІЯ УКРАЇНИ
Aleksieiev, Yuriy
Histori of Ukraine: educational edition / YuriyAleksieiev. - K.: Caravela, 2012.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц)
Бойко, О.Д.
Історія України: навч. посібник / О.Д. Бойко. - К.:Академвидав, 2002, 2003, 2004, 2006, 2008, 2010.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц), абонемент на архітектурному факультеті (115-У), абонемент у науково-методичному центрі дистанційної та післядипломної освіти (108-Д)
Бунятян, К. П. Давнє населення України: навч. посібник / К.П. Бунятян. — К.: Либідь, 2003.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц), абонемент на архітектурному факультеті (115-У), абонемент у науково-методичному центрі дистанційної та післядипломної освіти (108-Д)
Воронянский , А.В.
История Украины: учеб. пособие / А.В. Воронянский. - Харьков:Парус, 2008.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц), абонемент у науково-методичному центрі дистанційної та післядипломної освіти (108-Д)
  Гавриленко, І.М.
Історія України: Модульний курс: навч. посібник / І.М. Гавриленко. - Полтава:АСМІ, 2004, 2008,2007.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц), абонемент навчальної літератури (404-Ф), абонемент на архітектурному факультеті (115-У), абонемент у науково-методичному центрі дистанційної та післядипломної освіти (108-Д)
  Давня історія України: навч. посіб. у 2-х кн./ П. П. Толочко, С. Д. Крижицький, В.Ю. Мурзін та ін. - К.: Либідь, 1994.Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц), абонемент на архітектурному факультеті (115-У), абонемент у науково-методичному центрі дистанційної та післядипломної освіти (108-Д)
  Історія України та її державності: навч. посібник / за ред. Л.Є. Дещинського . - Львів: Бескид Біт, 2005, 2009. Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц), абонемент у науково-методичному центрі дистанційної та післядипломної освіти (108-Д)
  Історія України: навч. посібник / за ред. В.А. Смолія. - К.:Альтернатива, 1997. Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц), абонемент на архітектурному факультеті (115-У), абонемент у науково-методичному центрі дистанційної та післядипломної освіти (108-Д)
  Історія України: Джерельний літопис / за ред. В.І. Червінського, М.І. Обушного. - К: ДП "Дирекція ФВД" – 2008.Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц)
  История Украины: учеб. пособие / Н.Н. Савченко и др.; под. ред. С.Н. Смоленского. - Харьков: Тимченко А.М., 2010. Місцезнаходження книги: універсальна читальна зала (212-Ц), абонемент у науково-методичному центрі дистанційної та післядипломної освіти (108-Д)
  История Украины: учеб. пособие / под. общ. ред. Р.Д. Ляха. - Донецк: Центр подготовки абитуриентов, 2004. Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц)
  Каденюк, О.С.
Історія України: навч. посібник / О.С. Каденюк, В.В. Сажко. – Кам’янець-Подільський, 2007.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц), абонемент на архітектурному факультеті (115-У), абонемент у науково-методичному центрі дистанційної та післядипломної освіти (108-Д)
  Кормич, Л.І.
Історія України від найдавніших часів і до ХХІ століття: навч. посібник / Л.І. Кормич, В.В. Багацький. - Харків: Одіссей, 2002.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц)
  Король, В.Ю.
Історія України: навч. посібник / В.Ю. Король. - К.:Академія, 2005.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц)
  Крупник, Л.О.
Історія України: формування етносів, нації, державності: навч. посібник / Л.О. Крупник. - К.: ЦУЛ, 2009.
Місцезнаходження книги: універсальна читальна зала (212-Ц)
  Литвин В.
Історія України (у 3-х т.) / В. Литвин. - К.:Альтернативи, 2005.
Місцезнаходження книги: універсальна читальна зала (212-Ц)
  Макарчук, С.А. Етнічна історія України: навч. посібник / С.А. Макарчук. – К.: Знання, 2008.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц)
  Новітня історія України (1900-2000): підручник / А.Г. Слюсаренко, В.І. Гусев, В.П. Дрожжин . - К.: Вища шк., 2000. Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц), абонемент на архітектурному факультеті (115-У)
Остафійчук В.Ф.
Історія України: Сучасне бачення / В.Ф. Остафійчук. - К.: Знання, 2002.
Місцезнаходження книги: універсальна читальна зала (212-Ц)
  Політична історія України. ХХ століття. У 6 т./ гол. ред. І.Ф. Курас. - К.: Генеза, 2002. Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц), абонемент на архітектурному факультеті (115-У), абонемент у науково-методичному центрі дистанційної та післядипломної освіти (108-Д)
  Савченко, Н.М.
Історія України: модульний курс: навч. посібник / Н.М. Савченко, М.К. Подольський. - К.:ІНКОС, 2006.
Місцезнаходження книги: універсальна читальна зала (212-Ц)
  Субтельний, О.
Україна: історія / О.Субтельний; пер. з англ. Ю.І. Шевчука. - К.: Либідь, 1993, 1994.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц), абонемент на архітектурному факультеті (115-У); абонемент у науково-методичному центрі дистанційної та післядипломної освіти (108-Д)
  Юрій, М.Ф.
Історія України: навч. посібник / М.Ф. Юрій. - К.: Кондор, 2007.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц), абонемент на архітектурному факультеті (115-У), абонемент у науково-методичному центрі дистанційної та післядипломної освіти (108-Д)

Вища математика

ВИЩА МАТЕМАТИКА

Барковський, В.В.
Вища математика для економістів: навч. посібник / В.В. Барковський, Н.В. Барковська. - К.:ЦУЛ, 2002. – 400с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
Вища математика: навч. посібник. Ч.1. / В.П. Лавренчук та інші. - Чернівці:Рута, 2002. – 191с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)

Вища математика: навч. посібник. Ч.3. / В.П. Лавренчук та інші. - Чернівці:Рута, 2002. – 168 с.
Місцезнаходження книги: універсальна читальна зала (212-Ц)
Вища математика. Курс лекцій у 3-х частинах: навч. посібник. Ч.1 Лінійна алгебра, аналітична геометрія, математичний аналіз / В.П. Лавренчук та інші. - Чернівці: Рута, 2007. – 440 с.
Місцезнаходження книги: універсальна читальна зала (212-Ц)
Вища математика. Курс лекцій у 3-х частинах: навч. посібник. Ч.2 Теорія ймовірностей та математична статистика / В.П. Лавренчук та інші. - Чернівці: Рута, 2007. – 256 с.
Місцезнаходження книги: універсальна читальна зала (212-Ц)
Вища математика. Курс лекцій у 3-х частинах: навч. посібник. Ч.3 Математичні методи дослідження операцій / В.П. Лавренчук та інші. - Чернівці: Рута, 2007. – 296 с.
Місцезнаходження книги: універсальна читальна зала (212-Ц)
Вища математика. Основні розділи: підручник у 2 кн. Кн.1. / за ред. Г.Л. Кулініч. – К.: Либідь, 1995. – 372 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
Вища математика: навчально-методичний посібник / К.Г. Валеєєв та інші. - К.: КНЕУ, 2002. – 606 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
 
Гетманцев, В.Д.
Математика для економістів. Вища математика. Лінійна алгебра / В.Д. Гетманцев - К.:КНЕУ, 2001. – 152с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
   
Грисенко, М.В. Математика для економістів: Методи й моделі, приклади й задачі: навч. посібник / М.В. Грисенко. – К.: Либідь, 2007. – 720 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
   
Дубовик, В.П.
Вища математика: навч. посібник / В.П. Дубовик, І.І. Юрик - К.: А.С.К., 2005. - 648 с.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц)
   
Зайцев, Є.П.
Вища математика: лінійна та векторна алгебра, аналітична геометрія, вступ до математичного аналізу: навч. посібник / Є.П. Зайцев. - Кременчук, 2011. - 570 с.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц)
   
Коваленко, І.П.
Вища математика: навч. посібник / І.П. Коваленко. - К.:Вища шк., 2006. - 343 с.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц)
   
Литвин, І.І.
Вища математика: навч. посібник / І.І. Литвин, О.М. Конопчук, Г.О. Желізняк. - К.: ЦУЛ, 2009. - 368 с.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц)
   
Общий курс высшей математики для экономистов: учебник / под общ. Ред. В.И. Ермакова. – М.: ИНФРА_М, 2008. – 656 с.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц)
   
Овчинников, П.П.
Вища математика: підручник. У 2-х ч. Ч.1. / П.П. Овчинников, Ф.П. Яремчук, В. Михайленко - К.:Техніка, 2003. – 600 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
   
Овчинников П.П.
Вища математика: підручник. У 2-х ч. Ч.2. /П.П. Овчинников, В. Михайленко - К.:Техніка, 2003. – 792с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
   
Пак, В.В. Вища математика: підручник / В.В. Пак, Ю.Л. Носенко. - К.: Либідь, 1996. – 440 с.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц)
 
Сборник индивидуальных заданий по высшей математике: учеб. пособие в 3-х частях. Ч 1 / под ред. А.П. Рябушко. – Минск: Вышейшая школа, 1991. – 288 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
   
Сборник индивидуальных заданий по высшей математике: учеб. пособие в 3-х частях. Ч. 2 / под ред. А.П. Рябушко. – Минск: Вышейшая школа, 1991. – 352 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
   
Сборник индивидуальных заданий по высшей математике: учеб. пособие в 3-х частях. Ч. 3 / под ред. А.П. Рябушко. – Минск: Вышейшая школа, 1990. – 270 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
   
Тевяшев, А.Д.
Вища математика у прикладах та задачах: навч. посібник у 3-х частинах. Ч.1. Лінійна алгебра і аналітична геометрія. Диференціальне числення однієї змінної / А.Д. Тевяшев, О.Г. Литвин. - Харків: ХТУРЕ, 2002. – 552 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
   
Тевяшев, А.Д.
Вища математика у прикладах та задачах: навч. посібник у 3-х частинах. Ч.2. Інтегральне числення функцій однієї змінної. Диференціальне та інтегральне числення функцій багатьох змінних / А.Д. Тевяшев та інші. - Харків: ХНУРЕ, 2002. – 440 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
   
Тевяшев, А.Д.
Вища математика у прикладах та задачах: навч. посібник у 3-х частинах. Ч.3. Диференціальні рівняння. Ряди. Функції комплексної змінної. Операційне числення / А.Д. Тевяшев та інші. - Харків: ХНУРЕ, 2002. – 596 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
   
Тевяшев, А.Д.
Вища математика у прикладах та задачах: навч. посібник у 4-х частинах. Ч.1. Лінійна алгебра і аналітична геометрія. Диференціальне числення однієї змінної / А.Д. Тевяшев, О.Г. Литвин. - Харків: ХТУРЕ, 2002. – 552 с.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц)
   
Тевяшев, А.Д.
Вища математика у прикладах та задачах: навч. посібник у 4-х частинах. Ч.2. Інтегральне числення функцій однієї змінної. Диференціальне та інтегральне числення функцій багатьох змінних / А.Д. Тевяшев та інші. – К.: Кондор, 2006. – 460 с.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц)
   
Тевяшев, А.Д.
Вища математика у прикладах та задачах: навч. посібник у 4-х частинах. Ч.3. Диференціальні рівняння. Ряди. Функції комплексної змінної. Операційне числення / А.Д. Тевяшев та інші. - К.: Кондор, 2006. – 608 с.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц)
   
Тевяшев, А.Д.
Вища математика у прикладах та задачах: навч. посібник у 4-х частинах. Ч.3. Аудиторні контрольні роботи. Індивідуальні завдання / А.Д. Тевяшев та інші. - К.: Кондор, 2006. – 608 с.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц)
   
Тевяшев, А.Д.
Вища математика. Загальний курс: збірник задач та вправ / А.Д. Тевяшев, О.Г. Литвин - К.: Кондор, 2006. – 556 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
   
Чубатюк, В.М.
Вища математика: навч. посібник / В.М. Чубатюк. - К.:Професіонал, 2006. - 432 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
Шкіль, М.І.
Вища математика. Кн.1. Аналітична геометрія з елементами алгебри: підручник у 3-х кн. / М.І. Шкіль, Т.В. Колесник - К.: Либідь, 1994. – 280 с.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц),універсальна читальна зала (212-Ц)
Шкіль, М.І.
Вища математика. Кн.2. Диференціальне та інтегральне числення функцій однієї змінної:  підручник у 3-х кн. / М.І. Шкіль, Т.В. Колесник - К.: Либідь, 1994. – 352 с.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц),універсальна читальна зала (212-Ц)
Шкіль, М.І.
Вища математика. Кн. 3. Диференціальне та інтегральне числення функцій багатьох змінних. Диференціальні рівняння: підручник у 3-х кн. / М.І. Шкіль, Т.В. Колесник - К.: Либідь, 1994. – 352с.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури(212-Ц),універсальна читальна зала (212-Ц)

Геодезія

Большаков, В.Д. Геодезия: Изыскания и проектирование инженерных сооружений: справочное пособие / В.Д. Большаков, Е.Б. Клюшин, И.Ю. Васютинский. – М.: Недра, 1991. – 238 с.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц)
Волосецький, Б. Геодезія у природокористуванні: навч. посіб. (рекоменд. МОН) / Б. Волосецький. – Львів: Львівська політехніка, 2008. – 288 с.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц)

Геодезия. Топографические съемки: Справочное пособие. – М.: Недра, 1991. – 317 с.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц)

Геодезичний енциклопедичний словник: Львів: Євросвіт, 2001.
– 668 с.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц)
Інженерна геодезія: Збірник задач: навч. посібник / О.А. Білятинський, М.О. Володін, К.С. Демчишина, С.К. Омельчук; за ред. О.А. Білятинського. – К.: Вища шк., 1992. – 191 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
Инженерная геодезия: учебник для вузов / Г.В. Багратуни и др. – М.: Недра, 1984. – 344 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
Инженерная геодезия: учебник / под ред. Михелева Д.Ш. – М.: Высш. шк., 2002. – 464 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)

Инженерная геодезия в строительстве: учебное пособие / под ред. О.С. Разумова. – М.: Высш. шк., 1984. – 216 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
Климов, О.Д. Практикум по прикладной геодезии. Изыскания, проектирование и возведение инженерных сооружений / О.Д. Климов. – М.: Недра, 1991. – 271 с.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц)
Кузьмін, В.І. Інженерна геодезія у дорожньому будівництві: навч. посібник / В.І. Кузьмін. – К.: Вища шк., 2006. – 278 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)

Кулешов, Д.А. Инженерная геодезия для строителей: Учебник / Д.А. Кулешов, Г.Е. Стрельников. – М.: Недра, 1990. – 256 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)

Курс инженерной геодезии: учебник / под ред. В.Е. Новака. – М.: Недра, 1989. – 430 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)

Лабораторный практикум по инженерной геодезии: учеб. пособие / под. ред. В.Ф. Лукьянова. – М.: Недра, 1990. – 334 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)

Пічугін, С.Ф. Математична обробка геодезичних вимірів: Монографія / С.Ф. Пічугін. – Полтава, АСМІ, 2006. – 168 с.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц)
Ратушняк, Г.С. Інженерна геодезія: практикум: навч. посібник / Г.С. Ратушняк. – К.: Вища шк., 1992. – 262 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)

Романчук, С.В. Геодезія [Електронний ресурс]: навч. посіб. (рекоменд. МОН) / С.В. Романчук, В.П. Кирилюк, М.В. Шемякін – К.: ЦУЛ, 2008. – оптоелектронний диск
Місцезнаходження книги: зала електронних ресурсів (202-Л)
Условные знаки для топографических планов масштабов 1:5000, 1:2000, 1:1000, 1:500. – М.: Недра, 1989. – 286 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
Учебное пособие по геодезической практике / под ред. В.Ф. Лукьянова. – М.: Недра, 1986. – 236 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)

Хейфец, Б.С. Практикум по инженерной геодезии: учеб. пособие для вузов / Б.С. Хейфец. – М.: Недра, 1979. – 329 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)

Штанько, Г.В. Руководство по учебной геодезической практике / Г.В. Штанько, Н.А. Муратов – Владивосток: Изд-во Дальневосточного ун-та, 1985. – 160 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
У нагоді Вам стануть також методичні вказівки,
укладені нашими викладачами:
1. Методичнi вказiвки до виконання лабораторних робiт з "Аерогеодезiї" для студ. спец. "БА"/ уклад. I.Ю. Богдан, П.С. Корба. - 1999.
2. Методичні вказівки до лабораторних робіт з інженерної геодезії для студентів денної та заочної форм навчання напряму підготовки "Будівництво", освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр" / уклад. Ю.І. Богдан, П.С. Корба. - 2011.
3. Методичнi вказiвки до лабораторних робiт з iнженерної геодезiї для студ. будiвельних спец. / уклад. I.Ю. Богдан,  Г.Т. Домашенко, П.С.Корба. - 2000.
4. Методичнi вказiвки до лабораторних робiт з iнженерної геодезiї та аерогеодезії (спецкурс) для студ. "БА" / уклад. П.С.Корба,  I.Ю. Богдан. – 2004.
5. Методичні вказівки до навчальної геодезичної практики з дисц. "Інженерна геодезія" для студ. спец. "СТ", "СВ" / уклад. Д.А. Єрмоленко. – 2003.
6. Методичні вказівки до навчальної геодезичної практики з дисципліни "Геодезія" для студентів спеціальності "Видобування нафти і газу" денної форми навчання / уклад. П.С. Корба, А.М. Карюк. – 2006.
7. Методичнi вказiвки до практичних занять з iнженерної геодезiї на тему "Розв'язування задач на топографiчнiй картi" для студ. будiвельних i архiтектурних спец. / уклад. I.Ю. Богдан, П.С.Корба. – 2000.
8. Методичнi вказiвки до розрахунково-графiчних робiт з iнженерної геодезiї: 1. "Горизонтальна зйомка"; 2. "Тахеометрична зйомка" для студ. напрямiв пiдготовки 0921 "Будiвництво", 0903 "Гiрництво" стацiонарної форми навчання  / уклад. I.Ю. Богдан. – 2003.
9. Методичнi вказiвки до розрахунково-графiчної роботи "Камеральна обробка геодезiчної зйомки пiдкранової колiї визначення даних для їх рихтування" для студ. напрямiв пiдготовки 0902 "Iнженерна механiка", 0921 "Будiвництво" всiх форм навчання / уклад. П.С. Корба 2003.
10. Методичнi вказiвки до розрахунково-графiчної роботи з iнженерної геодезiї "Проектування горизонтальної та похилої площадок за результатами нiвелювання поверхнi по квадратах" для студ. будiвельних спец. / уклад. П.С.Корба. - 2001.
11. Методичнi вказiвки з iнженерної геодезiї до виконання розрахунково-графiчних робiт "Побудова профiлю траси зовнiшньої iнженерної мережi для студ. спец."СТ","СВ" / уклад. Д.А. Єрмоленко. – 2003.

Теоретична механіка

Бать, М.И., Джанелидзе, Г.Ю., Кельзон, А.С. Теоретическая механика в примерах и задачах / Под ред. Д.Р. Меркина. Т.І. Статика и кинематика. – 8-е изд., перераб. – М.: Наука, 1984. – 504 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
Бать, М.И., Джанелидзе, Г.Ю., Кельзон, А.С. Теоретическая механика в примерах и задачах / Под ред. Д.Р. Меркина. Т.ІІ. Динамика. – 7-е изд., перераб. – М.: Наука, 1985. – 560 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
Мещерский, И.В. Сборник задач по теоретической механике: учебное пособие. – 35-е изд., перераб. / И.В. Мещерский. – М.: Наука, 1981. – 480 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
Павловський, М.А. Теоретична механіка: підручник / М.А. Павловський. - К.: Техніка, 2002. – 152 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
Сборник заданий для курсових работ по теоретической механике: учеб. пособие для техн. вузов / Под ред.. А.А. Яблонского. – 4-е изд., перераб. и доп. – М.: Высш. шк., 1985. – 367 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
Сердюк, Л.І. Теоретична механіка. Ч.І. Статика: навч. посібник / Л.І. Сердюк, Ю.О. Давиденко. – Полтава, ПолтНТУ, 2002. – 65 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)

Сердюк, Л.І.  Теоретична механіка. Ч.ІІ, ІІІ. Кінематика. Динаміка: навч. посібник / Л.І. Сердюк, Ю.О. Давиденко. – Полтава, ПолтНТУ, 2002. – 65 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
Сердюк, Л.І. Основи теорії розмірностей, теорії подібності та математичного моделювання: навч. посібник / Л.І. Сердюк. – Полтава, 2002. – 98 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
Теоретична механіка: збірник задач: навч. посібник / За ред. М.А. Павловського. – К.: Техніка, 2007. – 400 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
Теоретична механіка: підручник  / С.М. Шульга та ін. – Х.: Ранок, 2007. – 208с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
Токар, А.М. Теоретична механіка. Динаміка. Методи й задачі: навч. посібник / А.М. Токар. – К. :Либідь, 2006. – 404 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
Токар, А.М. Теоретична механіка. Кінематика. Методи й задачі: навч. посібник / А.М. Токар. – К.: Либідь, 2001. – 416 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)

Фізика

Булавін, Л.А. Ядерна фізика: підручник / Л.А. Булавін, В.К. Тартаковський. – К.: Знання, 2005. – 431 с.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури,універсальна читальна зала (212-Ц)
Бушок, Г.Ф. Курс фізики. У 2-х кн.: навч. посібник / Г.Ф. Бушок, С.Ф. Венгер. – Кн. 1. Фізичні основи механіки. Електрика і магнетизм. – К. Либідь, 2001. – 448 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
Бушок, Г.Ф. Курс фізики. У 2-х кн.: навч. посібник / Г.Ф. Бушок, С.Ф. Венгер. - Кн. 2 . Оптика. Фізика атомного ядра. Молекулярна фізика і термодинаміка. – К.: Либідь, 2001. – 
424 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
Вакарчук, І.О. Квантова механіка: підручник / І.О. Вакарчук. – Львів: ЛНУ ім. Івана Франка, 2007. – 847с.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури,універсальна читальна зала (212-Ц)
Дмитрієва, В.Ф. Фізика: навч. посібник / В.Ф. Дмитрієва. – К.: Техніка, 2008. – 648 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
Загальний курс фізики: Збірник задач: навч. посібник / За ред.. І.П. Гаркуші – 2-ге вид. стереотип. – К.: Техніка, 2004. – 560 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)

Загальні основи фізики: У двох книгах. Кн.1. Механіка. Термодинаміка та молекулярна фізика: навч. посібник / За ред. Д.Б. Головка, Ю.Л. Ментковського. – К.: Либідь, 1998. – 132 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
Загальні основи фізики: У двох книгах. Кн.2.Електродинаміка. Атомна та субатомна фізика: навч. посібник / За ред.. Д.Б. Головка, Ю.Л. Ментковського. – К.: Либідь, 1998. – 224с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
Кармазін, В.В.   Курс загальної фізики: навч. посібник / В.В. Кармазін. – К.: Кондор, 2009. – 786 с.
Місцезнаходження книги: універсальна читальна зала (212-Ц)
Конспект лекцій із фізики: Посібник для студентів / Уклад. В.В. Соловйов, Л.П. Давиденко. – Полтава: ПолтНТУ, 2005. – 162 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
Курс фізики: навч. посібник / за ред. І.Є. Лопатинського. – Львів: Бескид Біт, 2002. –
376 с.
 Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
Садовий, А.І. Основи фізики з задачами і прикладами їх розв’язування: навч. посібник / А.І. Садовий. – К.: Кондор, 2008. – 384 с.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури,універсальна читальна зала (212-Ц)
Трофимова, Т.И. Курс физики: учеб. пособие для вузов / Т.И. Трофимова. – 2-е изд., перераб. и доп. – М.: Высш. шк., 1990. – 478 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
Трофимова, Т.И. Сборник задач по курсу физики: учеб. пособие для студентов втузов / Т.И. Трофимова. – М.: Высш. шк., 1991. – 303 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
Чолпан, П.П. Фізика: підручник / П.П. Чолпан. – К.: Вища школа, 2004. – 567с.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури,універсальна читальна зала (212-Ц)

Філософія

ФІЛОСОФІЯ

Бачинін, В.А.
Філософія права: підручник / В.А. Бачинін, В.С. Журавський, М.І. Панов. - К.: Ін Юре, 2003. – 472 с.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц)
Білодід, Ю.М.
Філософія: український світоглядний акцент: навч. посібник. - К.:Кондор, 2006. - 356 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
Горський В.
Філософія в українській культурі (методологія та історія) / В. Горський. - К., 2001. - 236 с.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц)
  Зарудний, Є.О.
Філософія: навч. посібник / Є.О. Зарудний. - К.:Кондор, 2007. - 202 с.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц)
  Кремень, В.Г.
Філософія: логос, софія, разум: підручник / В.Г. Кремень, В.В. Ільїн. - К.:Книга, 2006. - 432 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
  Кремень, В.Г.
Філософія: мислителі, ідеї, концепції: підручник / В.Г. Кремень, В.В. Ільїн. - К.:Книга, 2005. - 528 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
  Кремень, В.Г.
Філософія управління: підручник / В.Г. Кремень, С.М. Пазинич, О.С. Пономарьов. - Х.:НТУ "ХПІ", 2008. - 524 с.
Місцезнаходження книги: універсальна читальна зала (212-Ц)
  Лозовой, В.О.
Філософія. Логіка. Етика. Естетика: підручник / В.О. Лозовой, С.М. Пазинич, О.С. Пономарьов. - Х.:Право, 2009. - 578 с.
Місцезнаходження книги: універсальна читальна зала (212-Ц)
  Петрушенко, В.Л.
Філософія: підручник / В.Л. Петрушенко. - Львів: Магнолія Плюс, Вид. СПД ФО В.М. Пича, 2006. - 506 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
  Подольська, Є.А. Кредитно-модульний курс із філософії: філософія, логіка, етика, естетика, релігієзнавство: навч. посіб. / Є.А. Подольська. – К.: ЦНЛ Инкос, 2006. – 624 с.Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
  Подольська, Є.А.
Філософія: 100 питань - 100 відповідей: навч. посібник / Є.А. Подольська, Т.В. Подольська. - К.:ІНКОС, 2011. - 352 с.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц)
  Причепій, Є.М.
Філософія: підручник / Є.М. Причепій, А.М. Черній, Л.А. Чекаль. - К.:Академвидав, 2005. - 592 с.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц)
  Семенюк, Е.
Філософія сучасної науки і техніки: підручник / Е. Семенюк, В. Мельник. - Львів: Світ, 2006. - 152 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
  Сілаєва, Т.О.
Філософія: курс лекцій / Т.О. Сілаєва. - Тернопіль: Астон, 2003. - 216 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
  Філософія: підручник / за заг. ред. В.Г. Кремень, М.І. Горлача. - Харків:Прапор, 2004. - 736 с.Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
   
Філософія: підручник /І.В.Бичко та ін. - К.: Либідь, 2001. – 408 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
  Філософія: підручник / за заг. ред. М.І. Горлача. - Харків: Консум, 2000. – 672с.Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
  Філософія: курс лекцій для студ. усіх напрямів підготовки усіх форм навчання / відповід. ред. Г.Є.Аляєв. - Полтава: ПолтНТУ, 2012. - 288 с.Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
  Філософія: навч. посібник / за ред. І.Ф. Надольного. - К.:Вікар, 2008. - 534 с.Місцезнаходження книги: універсальна читальна зала (212-Ц)
  Філософія. Природа, проблематика, класичні розділи: навч. посібник / за ред. Г.І. Волинки. - К.:Каравела, 2011. - 368 с.Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
  Філософія науки і техніки: конспект лекцій / Уклад. В.М. Мєшков. - Полтава:ПолтНТУ, 2006. - 106 с.Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
  Філософія: Світ людини. Курс лекцій. - К.: Либідь, 2003. - 432 с.Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц)
  Філософські семінари. Вип. 2-6, 8, 9. - Полтава:ПолтНТУ, 2006 -  2011. Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц)
  Філософські системи від античності до класики / Уклад. І.О. Філіна, В.О. Лебединський, Н.І. Заводова. - Полтава:ПолтНТУ, 2002. - 57 с.Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
  Щерба, С.П.
Філософія: підручник / С.П. Щерба, О.А. Заглада, . - К.:Кондор, 2011. - 548 с.
Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
  Ящук Т.І.
Філософія історії. Курс лекцій / Т.І. Ящук. - К.:Либідь, 2004. - 536 с.
Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц)

Хімія

Хімія

Ахметов, Н.С.  

Общая и неорганическая химия: ученик / Н.С. Ахметов. – М.: Высш. шк., 1998. – 743 с.

Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)

Більченко, М.М.

Лабораторний практикум з аналітичної хімії. Кількісний аналіз: навч. посібник / М.М. Більченко. - Суми: Університетська книга, 2007. - 142 с.

Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц)

Глінка М.Л.

Загальна хімія: навч. посібник / М.Л. Глінка. - К.: Вища школа, 1982. - 608 с.

Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)


   

Гречанюк, В.Г.

Фізична хімія і хімія силікатів: підручник. - К.: Кондор, 2006. - 434 с.

Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц)
   Григор'єва, В.В.

Загальна хімія: підручник / В.В. Григорєва, В.М. Самійленко, А.М. Сич. - К.: Вища шк., 1991. – 431 с.

Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)

   Кириченко, В.І.

Загальна хімія: навч. посібник / В.І. Кириченко. - К.: Вища шк., 2005. - 639 с.

Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
 

Ластухін, Ю.О.

Органічна хімія: підручник Ю.О. Ластухін, С.А. Воронов. - Львів: Центр Європи, 2001. – 864 с.

Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
   Посібник для лабораторного практикуму з дисципліни "Хімія" для студентів стаціонарної та заочної форм навчання / уклад. Д.О. Стороженко. - Полтава: ПНТУ, 2001. - 169 с. Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
 

Основы аналитической химии. Практическое руководство / под ред. Ю.А. Золотова. – М.: Высш. шк., 2003. – 463 с.

Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц)
   Рейтер, Л.Г.

Теоретичні розділи загальної хімії: навч. посібник / Л.Г. Рейтер, О.М. Степаненко, В.П. Басов. - К.: Каравела, 2003. – 344 с.

Місцезнаходження книги: універсальна читальна зала (212-Ц)

   Романова Н.В.

Загальна та неорганічна хімія. Практикум: навч. посібник / Н.В. Романова. - К.: Либідь, 2003. - 208 с.

Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)
   Романова, Н.В.

Загальна та неорганічна хімія: підручник / Н.В. Романова.  - К.: Ірпінь:Перун, 2002, 2007. – 480 с.

Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц)
   Сегеда, А.С.

Аналітична хімія. Якісний і кількісний аналіз: навч. посібник / А.С. Сегеда. - К.: ЦУЛ, 2003. - 312 с.

Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц)
   Сегеда А.С.

Збірник задач і вправ з аналітичної хімії (Якісний аналіз) / А.С. Сегеда. - К.: ЦУЛ, 2002. – 429 с.

Місцезнаходження книги:  абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц)

  Сегеда, А.С.

Неорганічна хімія. Пропедевтичний курс: навч. посібник. - К.: Кондор, 2008. - 308 с.

Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц)
 

Сиса, Л.В.

Неорганічна хімія в розрахункових задачах для комп'ютерного контролю знань: навч. посібник / Л.В. Сиса, В.М. Сомов. - Львів: Оріяна-Нова, 2003. - 288 с.

Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц) 

 

Фізична хімія: підручник / В.В. Манка. - К.: ІНКОС, 2007. - 196 с.

Місцезнаходження книги: універсальна читальна зала (212-Ц)

 

Харитонов, Ю. Я.

Аналитическая химия. Аналитика : учебник для вузов. В 2 кн. Кн. 1. Общие теоретические основы. Качественный анализ / Ю. Я. Харитонов. – М.: Высш. шк., 2003. – 615 с.

Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц) 
 

Харитонов, Ю. Я.

Аналитическая химия. Аналитика: учебник для вузов. В 2 кн. Кн. 2. Количественный анализ. Физико-химические (инструментальные) методы анализа / Ю. Я. Харитонов. – М.: Высш. шк., 2003. – 559 с.

Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц) 
 

Хімія: задачі, вправи, тести: навч. посібник / Я.М. Каличак та інші - Львів: Світ, 2001. – 176 с.

Місцезнаходження книги: абонемент навчальної літератури (404-Ф), універсальна читальна зала (212-Ц)

   Хомченко, І.Г.

Збірник задач і вправ з хімії: навч. посібник / І.Г. Хомченко. - К.: Вища шк., 1992. - 246 с.

Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц)

   Цветкова, Л.Б.

Фізична хімія: теорія і задачі: навч. посібник / Л.Б. Цветкова. - Львів: Новий світ-2000, 2009. - 415 с.

Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц)
 

Чумак, В.Л.

Фізична хімія: підручник / В.Л. Чумак, С.В. Іванов. - К.: Книжкове вид-во НАУ, 2007. - 648 с.

Місцезнаходження книги: абонемент наукової літератури (212-Ц), універсальна читальна зала (212-Ц) 
   
   
   

 
 

ПАМ

Пам’ятка користувача електронної бібліотеки

Електронна бібліотека містить повнотекстові документи (методичні розробки, навчальні посібники, конспекти лекцій, монографії, підручники, робочі програми тощо) розроблені науково-педагогічними працівниками нашого університету. Знаходиться вона на web-сайті науково-технічної бібліотеки у розділі Ресурси.

Користуватися Електронною бібліотекою Ви можете з будь-якого комп’ютера, під’єднаного до локальної мережі чи мережі Інтернет. Для цього необхідно лише попередньо пройти процедуру присвоєння пін-коду у будь-якому підрозділі відділу обслуговування нашої бібліотеки, зайти на веб-сайт бібліотеки http://lib.nupp.edu.ua та здійснити авторизацію.

Для авторизації на сайті Вам необхідно знати номер студентського квитка (він же номер читацького квитка в базі даних «Читачі» науково-технічної бібліотеки) та пін-код. Після введення номеру та пін-коду в наступне поле потрібно вписати код з картинки.


Тепер Вам доступні ресурси науково-технічної бібліотеки в повному обсязі.

Пошук в Електронній бібліотеці ведеться за такими параметрами:

  • назва кафедри;
  • тип документа (методичні вказівки, конспект лекцій, навчальний посібник тощо);
  • прізвище автора;
  • назва дисципліни;
  • рік видання. 

Документи, які Вас зацікавили, можна скачати на власні пристрої для збереження інформації.

Для роботи з Електронною бібліотекою можна скористатися комп’ютерами, які знаходяться як в читальній залі, так і в холі науково-технічної бібліотеки.

Якщо у Вас виникнуть запитання – звертайтесь, ми радо вам

допоможемо!

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 5653782
Кількість переглядів сторінки: 11582
Сторінка була створена за 0.355 секунд