Віртуальні вебліографічні виставки

Історичний дивосвіт Павла Загребельного

       25-го серпня 2014 року виповнюється 95 років від дня народження класика історичної романістики Павла Архиповича Загребельного. Сьогодні, коли особливо важливо постає питання зв’язку часів і поколінь, художнього осмислення історії і культурного надбання українського народу, цікавою є версія буття часопростору одного з найерудованіших письменників сучасності, завдяки якій відбувається взаємопроникнення історії і сучасності та створюється праобраз майбутнього. З ім’ям Павла Загребельного пов’язаний і творчий розквіт молодої літературної хвилі минулого століття, зокрема шістдесятників. З цієї нагоди пропонуємо вам віртуальну вебліографічну виставку «Історичний дивосвіт Павла Загребельного»

Батько нової української літератури

        9-го вересня 2014 року виповнюється 245 років від дня народження письменника, поета і драматурга Івана Петровича Котляревського. Нашого земляка зазвичай називають зачинателем нової української літератури, адже саме з приходом творця «Енеїди» й «Наталки Полтавки» про українську літературу, писану живою народною мовою, можна говорити як про самодостатню цілість — із різними родами й жанрами. З нагоди ювілею пропонуємо переглянути віртуальну вебліографічну виставку «Батько нової української літератури».

Берегиня роду

  У липні 2014 року виповнюється 165 років від дня народження видатного жінки: педагога, письменниці, перекладача, вченого, громадського діяча, журналіста, видавця Ольги Драгоманової-Косач, що виступала під псевдонімом Олена Пчілка. Цю феноменальну жінку часто називають скорботною матір’ю української культури. Все своє життя Олена Пчілка відстоювала українську мову, як у колі родини, так і в усіх сферах культурного і громадського життя. Творча спадщина Олени Пчілки є цінним набутком нашої науки і культури, в ній повнокровно пульсує любов до свого народу і своєї країни. З нагоди ювілею презентуємо віртуальну вебліографічну виставку «Берегиня роду».

Выхожу один я на дорогу

       У жовтні 2014 року виповнюється 200 років від дня народження геніального поета Михайла Юрійовича Лермонтова. Він був одним із найдивовижніших явищ у літературі. Не доживши навіть до 27 років, він створив такі шедеври, котрі дають йому право увійти в когорту найвидатніших людей. Напевне Лев Толстой мав рацію, коли так висловлювався про Лермонтова, що «якби цей хлопець лишився живий, не потрібні б були ні я, ні Достоєвський». Важко також не погодитись зі словами письменника і літературознавця Іраклія Андроннікова: «Як і будь-який справжній, а тим більше великий поет Лермонтов сповідався у своїй поезії, і гортаючи томики його творів, ми можемо прочитати історію його душі, зрозуміти його як поета і людину…». З нагоди ювілею пропонуємо вам ознайомитись із вебліографічною виставкою «Выхожу один я на дорогу».Читайте. Надихайтесь. Творіть.

Гортаючи сторінки минулого…

        У лютому 2014 року минає 440 років із дня виходу першої друкованої книги в Україні. Апостол, Львівський Апостол або Діяння та послання апостольські видано друкарем Іваном Федоровичем у львівській друкарні. З цієї нагоди пропонуємо вам переглянути віртуальну вебліографічну виставку «Гортаючи сторінки минулого…».

Душевний пересмішник

       У листопаді 2014 року Україна й світ відзначають 125-річчя від дня народження письменника-гумориста й людини щедрого серця Остапа Вишні. Саме він започаткував у літературі новий жанр - усмішку (різновид гумористичного оповідання, у якому оповідь про події є короткою, дотепною і доброю). З нагоди ювілею Ви можете переглянути вебліографічну виставку «Душевний пересмішник».

Загадковий геній

        У квітні 2014 року виповнюється 205 років від дня народження Миколи Васильовича Гоголя. Це письменник про якого не потрібно говорити занадто багато і неможливо сказати достатньо. Творчість Гоголя не знає кордонів і жодних мовних бар’єрів. З цієї нагоди пропонуємо вам віртуальну вебліографічну виставку «Загадковий геній», яка складається з наступних розділів: сторінками  біографії та творів; статті, книги та нариси про Миколу Гоголя; Гоголь таємничий; Гоголь у кіно, театрі, та музиці; Гоголь і живопис; пам’ять про письменника.      

Коли востаннє римою зітхну...

до 80-річчя від дня народження Василя Симоненка із циклу «Сторінками літературної Полтавщини», присвяченого письменникам-ювілярам 2015 року. "Коли востаннє римою зітхну..."

Літературні музеї Полтавщини

       Міжнародний день музеїв відзначається у більшості цивілізованих країн з 1978 року. В Україні і світі вже стало доброю традицією в цей день відкривати двері музейних установ для вільного відвідування. Це можливість не тільки пройтися по демонстраційним залам і познайомитись з експозиціями, а й поспілкуватися з людьми, близькими за духом, взяти участь у майстер-класах, прослухати тематичну лекцію. Радує те, що з кожним роком охочих культурно відпочити у цей день стає все більше. А це означає, що у світі є потреба в духовності, яка наповнює наше життя новими відкриттями і відчуттям гармонії. З нагоди свята пропонуємо вам переглянути віртуальну вебліографічну виставку «Літературні музеї Полтавщини». 

Не було епохи для поетів, але були поети для епох

         У березні 2015 року святкує свій ювілей Ліна Костенко. Яскрава представниця «феномена шістдесятництва», вона і сьогодні звучить як ніколи сучасно та незалежно. Напрочуд прониклива, пророча, глибино українська поезія і проза Ліни Василівни є своєрідним духовним камертоном для нас.  Мудра і у той же час оформлена простими словами, вона легко лягає на душу. З нагоди дня народження Поетеси представляємо вам віртуальну вебліографічну виставку «Ще не було епохи для поетів, але були поети для епох», а також  віртуальний бібліографічний огляд видань Ліни Костенко та про неї.

 

Позволь душе моей открыться…

        У червні 2014 року виповнюється 215 років від дня народження Олександра Сергійовича Пушкіна. Його геніальність - не тільки божественне поетичне дарування та унікальне явище літературного життя, це і геніальність серця. Саме тому ми так часто знаходимо у його слові духовну опору, віру, кохання і натхнення. Твори Пушкіна входять у наше життя з дитинства, вони допомагають нам дорослішати, набувати життєвого досвіду, вчать любити і як близькі друзі супроводжують нас все життя. З нагоди дня народження поета представляємо вашій увазі віртуальну вебліографічну виставку «Позволь душе моей открыться…».

Симфоніст української прози

        13-го травня цього року виповнюється 165 років від дня народження українського письменника і драматурга, нашого земляка Панаса Мирного. Цього письменника великого епічного таланту, сьогодні вважають корифеєм української прози і зачинателем нової жанрової системи. Панас Мирний писав і поезії, кажучи, що вони допомагають йому краще творити «дзвінку прозу»:
Бажали ми народові свободи,
Бажали ми, щоб очі він розкрив,
І, як другі освітні народи,
Для поступу, для правди й щастя жив.
уривок з вірша
«Привіт М. Драгоманову»

           З цієї нагоди пропонуємо вам віртуальну вебліографічну виставку «Симфоніст української прози» (із циклу «Сторінками літературної Полтавщини», присвяченого письменникам-ювілярам 2014 року).

Слово про великого каменяра ( до 160-річчя від Дня народження І.Я. Франка )

Слово про великого каменяра ( до 160-річчя від Дня народження І.Я. Франка )

Изображение1

 

 

Не винен я тому, що сумно співаю, 
Брати мої! 
Що слово до слова нескладно складаю –Простіть мені! 
Не радість їх родить, не втіха їх плодить, 
Не гра пуста, 
А в хвилях недолі, задуми тяжкої 
Самі уста

Іван Франко

 

Іван Франко — це розум і серце нашого народу. Це боротьба, мука і передчуття щастя України. України і людськості. …Франко живе в народній пам’яті як великий Каменяр…»

(М. Рильський)

Віртуальна книжкова виставка

Чарівних слів чудовий світ

       Щорічно 30-го вересня ми відзначаємо Всеукраїнський день бібліотек. З нагоди свята пропонуємо вам ознайомитись із найвидатнішими бібліотеками світу і їх скарбами та з найкращими університетськими бібліотеками, дізнатись більше про найвідоміших бібліотекарів історії і сучасності та про початки розвитку бібліотек в Україні переглянувши вебліографічну виставку «Чарівних слів чудовий світ»

Я голос ваш…

        23 червня 2014 року виповнюється 125 років від дня народження Анни Андріївни Ахматової, видатної поетеси Срібного століття. Поезія Анни Ахматової глибоко співчуває Людині, робить її духовний світ осмисленим і прекрасним, береже для нас слово, пам’ять, красу, свободу і мудрість людського спілкування. З цієї нагоди представляємо віртуальну вебліографічну виставку «Я голос ваш…».

Митці ювіляри 2015

Великий митець належить не лише своїй епосі. Художні образи, ідеї переживають автора і стають надбанням поколінь, цілих народів, які кожного разу бачать їх по-своєму, з точки зору свого часу, його завдань і потреб, щоразу відкривають нові пласти закладених там думок, почуттів, проблем. "Митці ювіляри 2015".

до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка

«Та й сію слово. Добрі жнива колись-то зійдуть»

До вашої уваги вебліографічна виставка «Та й сію слово. Добрі жнива колись-то зійдуть».
        Це зібрання цікавих інтернет-ресурсів та корисних посилань присвячених життю і творчості Тараса Григоровича Шевченка. Для вас - список веб-сайтів, де можна почитати твори Кобзаря, шевченківські музеї в Україні і світі, шевченкіана у мистецтві та ще багато цікавого й корисного! Все це можна забрати з собою та поділитися з друзями, завантаживши ТУТ. Шануймо великого Кобзаря!

Полтавські дороги Кобзаря (краєзнавчий маршрут)

Шановний читач, якщо ти зайшов на цю сторінку, то ти не байдужий перехожий у цьому світі, ти – мандрівник. І нам з тобою по дорозі. Запрошуємо тебе у подорож Полтавськими дорогами Кобзаря.
 Сподіваємось, ця невелика віртуальна мандрівка відкриє для тебе щось нове, або нагадає про забуте… Це лише перший твій крок. Крок до пізнання історії свого краю та свого роду. Ти побачиш місця рідної Полтавщини, де, можливо, уже бував, очима поета, митця та по новому почуєш пророчі слова Великого Кобзаря.

Віртуальні книжкові виставки

«Книжкові перлини» (з колекції НТБ ПолтНТУ): «Художники України»

«Ні могили, ні хресного знаку» (до Дня пам’яті жертв Голодомору)

«Пам’яті вічна струна» (до дня пам’яті жертв політичних репресій)

«Повісті минулих літ» Софії Київської

«Українські фантасти пропонують…»

Європейська інтеграція України

Історичний урок єднання

22 січня – День Соборності України

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

«Історичний урок єднання».

Авіація. Космос. Людина

За рішенням Міжнародної авіаційної федерації 12 квітня святкується як "Всесвітній день Авіації та Космонавтики". Ця пам'ятна дата установлена на знак першого польоту людини в космос. 12 квітня 1961 року радянський космонавт Юрій Гагарін на космічному кораблі «Восток» з космодрому «Байконур» уперше в світі зробив орбітальний обліт Землі, який тривав 108 хвилин. В Україні 12 квітня відзначається також як День працівників ракетно-космічної галузі України. Це особливий день – день тріумфу науки і всіх тих, хто сьогодні працює у космічній галузі. З цієї нагоди пропонуємо Вам переглянути віртуальну книжкову виставку «Авіація. Космос. Людина». 

Архітектура та мистецтво

Без мови немає народу

Міжнародний день рідної мови, свято української мови - одного з найцінніших надбань, які створили й залишили нам наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може гордитися наш народ. До вашої уваги віртуальна книжкова виставка "Без мови немає народу"

Букіністичні художні видання у фонді НТБ ПолтНТУ

       До 85-річчя з дня заснування Університету пропонуємо вам переглянути віртуальну книжкову виставку "Букіністичні (дореволюційні) художні видання у фонді науково-технічної бібліотеки Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка"

Важкий шлях до правди

День пам’яті жертв політичний репресій – щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. Відзначається цей день з метою належного вшанування пам'яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології, відродження національної пам'яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства. Пропонуємо Вашій увазі віртуальну книжкову виставку «Важкий шлях до правди»

Весняний блюз

Вітчизняна архітектура: від традицій до новацій

До Дня святого Валентина

З чого все починалось

            До Всеукраїнського дня бібліотек та з нагоди 85-річчя представляємо віртуальну книжкову виставку "Як все починалось"

Книга творить людину

Заснування Всесвітнього дня книги та авторського права було «Подякою» книзі, за її вагомий внесок у життя людей. Генеральна конференція ЮНЕСКО, яка проходила в Парижі в 1995 році, вирішила віддати в цей день данину шанування книгам і авторам, закликаючи молодь знаходити задоволення у читанні, поважати безцінний вклад тих, хто своєю творчістю сприяє соціальному і культурному розвитку. При цьому одним з найважливіших досягнень стало впровадження всесвітнього символу авторського права - ©. З нагоди цього свята презентуємо віртуальну книжкову виставку «Книга творить людину». На виставці представлені джерела, що знайомлять читача з історією світової та української книги, а також із захистом інтелектуальної власності шляхом дотримання авторських прав.

 

Книжкові перлини

Лицарі історичного роману

Майбутнє – за енергозбереженням

Щорічно 11 листопада у світі відзначають Міжнародний День енергозбереження.
Енергозбереження – процес багатогранний і охоплює різні сфери людської діяльності. По суті, це спосіб життя суспільства, що виробляє певний психологічний алгоритм поведінки. Енергозбереження – це не тільки економія енергії, але і забезпечення умов для найбільш ефективного її використання. Організація раціонального енергоспоживання з мінімальним негативним впливом на навколишнє середовище, обачливим використанням енергетичних ресурсів за розумного задоволення технологічних потреб суспільства у всіх видах енергії є пріоритетним напрямком стійкого розвитку людства. З цієї нагоди пропонуємо до вашої уваги віртуальну книжкову виставку «Майбутнє – за енергозбереженням».

 

Міжнародний день музеїв

Кожна держава має свої культурні корені, зібрані в музеях і виставкових залах, які дозволяють всім охочим долучитися до світу прекрасного і вдихнути на повні груди повітря, просочене духом часу. Міжнародний день музеїв відзначається в усьому світі з 1977 року. ХІ Генеральна конференція ІCOM (Іnternatіonal Councіl of Museums - Міжнародна рада музеїв)  ухвалила рішення про щорічне святкування професійного свята – Міжнародного дня музеїв.   З  нагоди  цієї дати пропонуємо до вашої уваги віртуальну книжкову виставку.

Віртуальна книжкова виставка

Місто, в якому хочеться жити

Під час Великої Вітчизняної війни 18 вересня 1941 року м.Полтава було захоплене німецько-фашистськими військами, а 23 вересня 1943 року було звільнене Радянською армією. Саме тому День міста Полтава святкує щорічно 23 вересня. З нагоди  70–ї річниці  визволення Полтави від німецько-фашистських загарбників та до Дня міста пропонуємо Вам віртуальну книжкову виставку «Місто, в якому хочеться жити».

Нафтогазова промисловість

До Вашої уваги віртуальна книжкова виставка і тематична вебліографія для кафедри видобування нафти і газу та геотехніки "Нафтогазова промисловість".

Ніколи не забути цих юних душ нескорений політ

 29 січня 1918 року поблизу Києва під станцією Крути відбувся бій між українськими підрозділами Центральної Ради та більшовицькими військами. Проти кількох сотень українських юнкерів, студентів та гімназистів виступало понад 4 тис. радянських вояків. Битва була досить тривалою і закінчилася поразкою українських загонів, які захищали підступи до Києва. Битва не мала вирішального значення у перебігу військових дій, однак завдяки героїзму загону української молоді в українській історії вона стала символом самопожертви і відданості своєму народові. 29 героїв української землі були замордовані та розстріляні, більшовики не дозволили місцевим селянам поховати загиблих. Бійці, яким вдалося врятуватись, вночі розібрали залізничну колію і все-таки на кілька днів затримали наступ Червоної армії. 19 березня 1918 року, після звільнення території України від більшовиків, за розпорядженням українського уряду у Києві на Аскольдовій могилі відбувся урочистий похорон полеглих у бою.

Що спільного між цими українськими захисниками і тими, хто захищає нашу країну зі зброєю в руках сьогодні? І ті і інші – герої. Герої вони тому, що свідомо жертвували найголовнішим, що у них було – своїм життям. Ніхто з них не аналізував, не прораховував – вони просто жертвували. Тому вони – герої.

Ніколи не забути цих юних душ нескорений політ

Озвучена дзвонами

Із року в рік в Україні, у перший день липня, прийнято відзначати професійне свято всіх архітекторів і поціновувачів архітектурного мистецтва. Пропонуємо Вашій увазі віртуальну книжкову виставку «Озвучена дзвонами, присвячену Дню архітектури України.

Парад книжкових раритетів

По життю — з усмішкою (до 95-річчя від дня народження П. Глазового)

Подорожуючи літературними вебсайтами (Найкращі українські книги, або Що має прочитати кожен.)

Права людини в Україні (до Всесвітнього Дня прав людини)

СКОРБОТНА СВІЧКА ПАМ'ЯТІ СВЯТОЇ

Трагедія і доблесть Афгану

15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Офіційно 15 лютого 1989 року, тобто 26 років тому, останній радянський солдат залишив Афганістан. Тому кожен рік цей день особливий для тих, хто пройшов крізь пекло війни в Афганістані та їх рідних. До вашої уваги представлено віртуальну книжкову виставку «Трагедія і доблесть Афгану» (до дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав) .

Українські жінки у європейській історії

Фізичне виховання, спорт і здоров'я людини

             Пропонуємо Вашій увазі віртуальну книжкову виставку "Фізичне виховання, спорт і здоров'я людини" (навчальна література та тематична вебліографія на допомогу студентам, що навчаються за напрямом підготовки "Здоров'я людини")

Чарівник українського слова

Якщо життя – це книга, то кохання – її найкращі сторінки...

Саме 14 лютого, у такий романтичний і натхненний день, хочеться розповісти про світлі, добрі книги про кохання. До вашої уваги віртуальна книжкова виставка «Якщо життя ­– це книга, то кохання – її найкращі сторінки...»  

Слайд-лекції

Англійський характер

      Пропонуємо Вашій увазі слайд-лекцію по матеріалам бесіди «Англійський характер», що була підготовлена в рамках проведення заходів із циклу «Велика Британія – країна туманів».

Борець за свободу

У січні 2013 року виповнилось 225 років від дня народження англійського поета і письменника лорда Джорджа Гордона Байрона. З цієї нагоди пропонуємо Вашій увазі слайд-лекцію «Борець за свободу» (із циклу «Велика Британія – країна туманів»). 

Магічний Гоголь

У квітні 2013 року виповнилось 114 років від дня народження Миколи Васильовича Гоголя. Пропонуємо Вашій увазі слайд-лекцію за матеріалами бесіди-літературного портрету «Магічний Гоголь» (із циклу «Слава і гордість України»).

 

Пам’ятники Героям Літератури

         Щорічно 18 квітня у світі відзначають Міжнародний день пам'ятників і історичних місць. На нашій планеті налічується тисячі монументів на честь видатних громадян і історичних подій. Та все частіше пам’ятники споруджують й героям улюблених книг. Це пам’ятники незвичним героям, тим, котрі існували лише в уяві письменників, але стали добрими друзями мільйонів людей. Сьогодні ми познайомимо Вас з пам’ятниками героям літератури в містах і селах України «Пам’ятники Героям Літератури»

Французький характер

Пропонуємо Вашій увазі слайд-лекцію по матеріалам бесіди «Французький характер», що була підготовлена в рамках проведення заходів із циклу «Франція – країна чарівності і любові».

Чарівник кольорів

          27 січня 2012 року виповнилось 180 років від дня народження французького художника імпресіоніста Едуарда Мане. Пропонуємо Вашій увазі слайд-лекцію, що була підготовлена по матеріалам бесіди-художньої композиції «Чарівник кольорів»

КНИГА ВЧИТЬ...

Книга вчить…

        У людей, котрі багато читають, краще розвинуте мовлення. Вони отримують більше задоволення від спілкування. Навіть прості свої бажання вони можуть краще виразити та пояснити, а тому – у них більше шансів знайти способи їх здійснення. Тому Книга вчить ГОВОРИТИ. Розвиток мислення – неминучий бонус до розвитку мовлення. Порівнюючи та співставляючи образи, ідеї, що відкривають для нас різні книги, ми обираємо для себе краще, вчимось приймати рішення і усвідомлюємо критерії, за якими відрізняємо найкраще. Тому Книга вчить ДУМАТИ. Література - це раціональний і емоційний досвід тисячоліть, що прожиті людьми, грандіозне вмістище ситуацій і характерів. Тисяча книг – це тисяча людей, з якими ти обмінявся думками. Тому Книга вчить РОЗУМІТИ ЛЮДЕЙ. Кіно, театр, музика – підкорюють тебе, вимагають постійної уваги. Книга не вимоглива у цьому сенсі, її можна відкласти і спокійно перегорнути назад, ще раз перечитати. Ти сам обираєш швидкість читання. Тому Книга БЕРЕЖЕ ТВІЙ ЧАС. Коли ти читаєш книгу – ти вільний створювати ті образи героїв, які тобі до душі. Ти поділяєш простір фантазії тільки з автором. Книга робить тебе ГОСПОДАРЕМ СВОЄЇ ФАНТАЗІЇ.

        Пропонуємо Вашій увазі посилання на сайти електронних бібліотек в Інтернеті, де Ви зможете знайти безліч книг, які зроблять Вас КРАЩИМИ

 


 

 

Електронна бібліотека «Культура України»

ітература з історії, теорії культури, мистецтва, етнографії тощо)

 

Бібліотека української літератури 

(українська і зарубіжна література он-лайн, біографії, критика, статті тощо)

 

«Чтиво»

(вільна онлайн-бібліотека україномовної літератури)

 

Бібліотека української поезії

 

Бібліотека літератури українською мовоюу форматі jar, jad, txt, fb2, зручних для читання на мобільних пристроях, з  можливістю он-лайн перегляду книг

 

Книжковий портал "Буквоїд"

(видавничі новинки, проза, поезія, огляд літературних порталів тощо)

 

Колекція російськомовної фантастики

 

Найбільша російськомовна електронна бібліотека

(художня, наукова і навчальна література, поезія тощо)

 

Електронна бібліотека книжкової серії

«Жизнь замечательных людей»

 

"Журнальный зал"  

(інтернет-проект, що надає доступ до російськомовних літературно-художніх і гуманітарних журналів, які видаються в Росії і за кордоном)

  Міжнародний щоквартальний літературний журнал «Крещатик» (проза, поезія, критика, бібліографія тощо)
   Архів раритетного самвидаву «Книжница»
   Щоквартальний журнал поезії «Воздух»
   
   


 

 

Літературно-художній журнал «Новая литература»

(критика, художня проза, публіцистика, поезія, наукові статті на гуманітарні теми тощо)

 

Літературно-художній та суспільно-політичний щомісячний журнал «Наш современник»

(проза, поезія, публіцистика, критика тощо)

 

Літературний журнал «Стороны света»

(поезія, проза, есе, переклади. інтерв’ю, критика, фотографія і живопис)

Англомовна версія журналу

 

Євразійський журнальний проект

(більше тридцяти літературно-художніх журналів, книги, поетичні збірки тощо)

 

 Літературний портал «Читальный зал»

(новинки журналів, альманахів, газет, Інтернет-видань тощо)

 

 

Вітаміни для мозку

 

Упродовж всього життя ми звертаємось до книги, яка розкриває перед нами чарівний світ – краси, добра, ідей і роздумів, збагачує нас духовно та загострює розум. На жаль, сьогодні весь світ гірко усвідомлює, що доводиться говорити про зниження інтересу до читання, що є загальносвітовою установкою. Сподіваємось, що студенти та співробітники нашого вузу допоможуть світу у подоланні цієї негативної тенденції. Адже як висловлювався французький філософ, поет та прозаїк Вольтер: «Читаючи вперше хорошу книгу, ми переживаємо ті ж почуття, коли знаходимо нового друга. Знов прочитати вже прочитану книгу - означає знов зустріти старого друга». Бажаємо Вам знайти багато нових друзів та знову відчути радість при зустрічі старих справжніх друзів.

 

Заходи

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 5635717
Кількість переглядів сторінки: 7622
Сторінка була створена за 0.056 секунд